Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Przyszłość należy do składanych smartfonów. Otwórz się na więcej z Galaxy Z Fold3 5G

Coraz częściej odczuwamy braki i ograniczenia pionowych ekranów w smartfonach, dlatego przyszłość będzie należeć do składanych urządzeń mobilnych. A liderem w tej kategorii jest Samsung, który zaprezentował właśnie nowe generacje dwóch modeli – Galaxy Z Fold3 5G i Galaxy Z Flip3 5G.
.get_the_title().

Samsung już w 2019 roku zaprezentował swój pierwszy smartfon ze składanym wyświetlaczem, jednocześnie wyznaczając świeży trend w produkcji nowoczesnych urządzeń. Od tamtej pory minęły już dwa lata, podczas których musieliśmy nauczyć się funkcjonować w świecie dotkniętym pandemią. Z pewnością w jakimś stopniu ułatwiły nam to smartfony, bez których komunikacja i nadążanie za światem byłoby dużo trudniejsze. Tymczasem koreański producent jeszcze bardziej rozwinął skrzydła – i to nie tylko w przenośni.

Efektem prac nad udoskonaleniem elastycznego ekranu jest zaprezentowany dziś model Galaxy Z Fold3 5G, rozpoczynający nowy rozdział w historii urządzeń składanych. To innowacyjne i zaprojektowane z prawdziwym kunsztem urządzenie klasy premium wprowadza kluczowe rozwiązania, których oczekiwali użytkownicy. Dzięki temu nowy Fold zapewnia większą trwałość i lepsze wrażenia z użytkowania.

Od ikonicznego designu po wciągającą rozrywkę – Galaxy Z Fold3 5G otwiera przed użytkownikami nowe możliwości pracy, oglądania i grania.

Wielozadaniowość

Przez ostatnie lata musieliśmy wnieść naszą podzielność uwagi na jeszcze wyższy poziom, a skupienie na kilku rzeczach jednocześnie jest już stałym elementem pracy, którą wielu z nas zaczęło wykonywać z domu. Do takiego działania często potrzeba wielu ekranów, co w biurach raczej nie było większym problemem. W domu natomiast raczej mało kto ma kilka monitorów do pracy.

Tu z pomocą przychodzi właśnie Galaxy Z Fold3 5G – prawdziwy gigant wielozadaniowości, zapewniający zupełnie nowy poziom wydajności. Pozbawiony zbędnych elementów wyświetlacz Infinity Flex o przekątnej 7,6” umożliwia jednoczesne przeglądanie stron internetowych, wysyłanie i odczytywanie wiadomości, prowadzenie wideorozmowy czy korzystanie z wielu dedykowanych aplikacji naraz. Z kolei dostępny po raz pierwszy w tej klasie urządzeń rysik S Pen Fold Edition jeszcze bardziej ułatwi poruszanie się po tafli elastycznego ekranu.

Galaxy Z Fold3 5G to kolejny dowód na to, że Samsung redefiniuje możliwości, jakie składane smartfony oferują użytkownikom, zapewniając im elastyczność i wszechstronność tak potrzebne w dzisiejszym, rozpędzonym świecie – powiedział TM Roh, President and Head of Mobile Communications Business w Samsungu.

Trwałe i solidne wykonanie

Samsung przez dwa lata bacznie obserwował swoich użytkowników, aby móc odpowiedzieć na ich potrzeby. Wielokrotnie poruszało się kwestię wytrzymałości składanych smartfonów, dlatego producent postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyć nowego Folda ze szczególnym naciskiem na trwałość konstrukcji.

Galaxy Z Fold3 5G oferuje wodoodporność zgodną z wymogami normy IPX8, dzięki czemu użytkownicy nie muszą się już obawiać niespodziewanego deszczu, gdy zapomną wziąć z domu parasolki, albo gdy urządzenie wyślizgnie im się z ręki podczas kąpieli w wannie.

Konstrukcja jest oparta na bardzo wytrzymałej, ale lekkiej ramie Armor ALUMINIUM – to najtrwalsze rozwiązanie, jakiego użyto dotychczas w jakimkolwiek smartfonie Samsung – i najmocniejszym szkle Corning® Gorilla® Glass Victus™, by chronić smartfony przed zadrapaniami czy upadkami. Co więcej, dostał on nową ochronną powłokę z rozciągliwego materiału PET, a także zoptymalizowane warstwy panelu ekranu głównego, więc w efekcie jest o 80 proc. bardziej wytrzymały niż wcześniejsze modele.

Rewolucyjny zawias Hideaway Hinge sprawia, że nowy smartfon może utrzymać dowolny kąt otwarcia, oferując innowacyjne wrażenia z korzystania z trybu Flex. Dzięki ulepszonej technologii Sweeper kurz i inne cząsteczki nie przedostają się do jego wnętrza, a samo urządzenie wyróżnia się jeszcze smuklejszą konstrukcją. Galaxy Z Fold3 5G poddano też wyśrubowanym, zweryfikowanym przez Bureau Veritas testom, które wykazały, że urządzenia bez trudu wytrzymują aż 200 tys. złożeń.

Smuklejszy, cieńszy i lżejszy design Galaxy Z Fold3 5G zapewnia jeszcze większą mobilność urządzenia. Smartfon dostępny jest w trzech ponadczasowych kolorach: czarnym, zielonym i srebrnym.

Niezrównana efektywność i rozrywka

Co prawda kina są znów otwarte, ale jeśli ktoś odzwyczaił się od jedzenia popcornu przed ekranem w towarzystwie kilkudziesięciu osób lub po prostu od filmów woli seriale, może rozłożyć Galaxy Z Fold3 5G, by móc cieszyć się wrażeniami z oglądania i w pełni zanurzyć się w ulubione treści na wyświetlaczu Infinity Flex. Co istotne, za sprawą nowego, umieszczonego pod ekranem aparatu wyświetlacz jest pozbawiony notcha, co różni go od poprzedniej generacji.

W ekranie zastosowano dodatkowo nową technologię wyświetlania Eco², która sprawia, że jest on o 29 proc. jaśniejszy, a jednocześnie zużywa mniej energii. Urządzenie oferuje też jeszcze płynniejsze przewijanie i szybszą interakcję dzięki adaptacyjnej częstotliwości odświeżania Super Smooth 120 Hz, dostępnej teraz na obu ekranach – głównym i zewnętrznym.

Razem z Galaxy Z Fold3 5G zaprezentowano również model Galaxy Z Flip3 5G, dostępny w czterech wyrazistych kolorach – beżowym, zielonym, lawendowym i czarnym – z nowymi, stylowymi akcesoriami w postaci etui z pierścieniem bądź paskiem, które ułatwiają trzymanie i składanie smartfonu. Przeprojektowany ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip3 5G jest teraz czterokrotnie większy, co pozwala odczytywać powiadomienia i wiadomości bez potrzeby rozkładania urządzenia.

Więcej informacji na temat tych urządzeń znajdziecie tutaj.

TU I TERAZ