Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Samsung wprowadza na rynek lodówkę dla millennialsów. Jest kolorowa i szyta na miarę!

Modele z linii “Bespoke” są kolorowe, personalizowane i mają aż 8 rozmiarów, żeby zmieścić się w każdej przestrzeni.
.get_the_title().

Samsung zaprezentował nową linię lodówek, których odbiorcami mają być millennialsi. Produkt skierowany jest do tych, którzy mieszkają w niewielkich mieszkaniach i poszukują rozwiązań pozwalających zaoszczędzić cenne metry kwadratowe i tak już ograniczonej powierzchni.

Linia lodówek BESPOKE firmy Samsung pozwala stworzyć produkt dopasowany do konkretnego użytkownika i jego potrzeb. Stanowi tym samym zupełnie nową kategorię wśród dostępnych na rynku opcji. Urządzenie oferowane jest w 8 różnych wersjach, od urządzeń jedno- do czterodrzwiowych. W przypadku frontu lodówki użytkownicy mogą wybierać spośród trzech różnych materiałów – metalu cotta, szkła satynowego i szkła glam – oraz wielu opcji kolorystycznych (m.in. szarej, granatowej, różowej, żółtej, białej lub miętowej). Oprócz koloru oraz rodzaju wykończenia użytkownicy mogą również personalizować wnętrze urządzenia.

Źródło: materiały prasowe Samsung

Modele “Bespoke” to lodówki, które mogą być dopasowywane do indywidualnych potrzeb konsumenta pod względem rozmiaru, koloru, materiału i kształtu. Produkt ma wpisywać się w silny trend personalizacji przestrzeni i odzwierciedlać różnorodność stylów życia i gustów millennialsów.

fot. Marta Jerin, IFA Berlin 2019
fot. Marta Jerin, IFA Berlin 2019

Lodówki z kolekcji “Bespoke” są dostępne w 8 różnych rozmiarach i 9 kolorach. Konsumenci mają także do wyboru drzwi o trzech odmiennych teksturach.

fot. Marta Jerin, IFA Berlin 2019

Samsung zaprezentował nową linię lodówek na targach IFA w Berlinie na początku września, podczas którego odwiedzający mieli okazję zobaczyć, jak modele z kolekcji “Bespoke” wyglądają w różnego rodzaju wnętrzach. Samsung postawił na nowy trend w urządzeniach kuchennych – satynowe szkło.
Zarówno lodówka BESPOKE, jak i nowa linia urządzeń do zabudowy klasy premium są dostępne w wykończeniu ze szkła satynowego. Jego faktura jest elegancka, matowa i idealnie komponująca się z każdym wnętrzem. Efekt ten jest jeszcze bardziej zauważalny, gdy BESPOKE w wersji satynowej i nowe urządzenia do zabudowy są umieszczone obok siebie.

fot. Marta Jerin, IFA Berlin 2019
fot. Marta Jerin, IFA Berlin 2019
fot. Marta Jerin, IFA Berlin 2019

Tekst: AO
Zdjęcia: Marta Jerin, IFA Berlin 2019 

TU I TERAZ