Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Serial „Ślepnąc od świateł” w zestawieniu najlepszych nieanglojęzycznych produkcji 2018 wg Variety!

Ogłoszono kolejny sukces serialu "Ślepnąc od świateł" Krzysztofa Skoniecznego i to jeszcze przed oficjalną amerykańską premierą.
.get_the_title().

Polska produkcja „Ślepnąc od świateł”, zrealizowana przez HBO Europe, została dostrzeżona przez amerykańskich krytyków. Znalazła się na liście najlepszych zagranicznych produkcji 2018 roku, m.in. wśród seriali z Chin („The Story of Yanxi Palace”), Norwegii („State of Happiness”), Brazylii („Iron Island”), a także Francji („Hippocrates” (“Interns”), Hiszpanii („Madrid on Fire”), Włoch („The Hunter”).

Gdy dodać do tego informację pochodzącą od polskiego oddziału HBO, że to właśnie „Ślepnąc od świateł” było najchętniej oglądanym serialem na platformie HBO GO Polska w tym roku (a przecież serial debiutował ledwie 27 października, czyli miał dwa miesiące, żeby zdeklasować całoroczną konkurencję), okaże się, że można mówić o naprawdę dużej popularności produkcji wyreżyserowanej przez Krzysztofa Skoniecznego.

Tak prezentuje się całe zestawienie najchętniej oglądanych w Polsce seriali na platformie HBO GO w 2018:

1. „Ślepnąc od świateł”
2. „Westworld”
3. „Gra o tron”
4. „Ostre przedmioty”
5. „Wataha”
6. „Templariusze”
7. „Księga czarownic”
8. „Castle Rock”
9. „Krypton”
10. „Syrena”

Tym bardziej interesujące jest to, jak serial zostanie odebrany przez amerykańskich widzów. Premiera zapowiedziana jest na 2019 rok.

Cieszycie się z sukcesu serialu, czy nie podzielacie entuzjazmu amerykańskich krytyków?

TU I TERAZ