Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Coraz więcej osób przyznaje, że ma fantazje seksualne z Siri w roli głównej

Pamiętacie film ‘Her’? Okazuje się, że romans z wirtualną asystentką to nie tylko historia ze scenariusza filmowego. Coraz więcej osób przyznaje się do podobnych pragnień.
.get_the_title().

Z najnowszych badań opracowanych przez Mindshare wynika, że 26 proc. osób ma fantazje seksualne z asystentkami głosowymi takimi jak Siri, znana z filmu ‘Her’. Twórcy badania przeprowadzili wywiady z grupą 1001 użytkowników smartfonów. Każda z ankietowanych osób miała powyżej 18 lat i korzystała z pomocy asystentki przynajmniej raz w tygodniu.

Okazało się, że znaczna część badanych jest z nimi związana 'głęboką emocjonalną więzią’. 37 proc. ankietowanych przyznało także, że marzy o tym, by ich asystentki były prawdziwe.

https://dazedprod.blob.core.windows.net/dazed-prod/1200/8/1208550.gif

Warto podkreślić, że to nie pierwszy raz, gdy podobne fakty wychodzą na jaw. W październiku dyrektor Robin Labs, Ilya Eckstein wyznał, że wirtualna asystentka jego firmy o imieniu ‘Robin’ była używana 300 razy przez samotnych mężczyzn, którzy mieli ochotę na 'niegrzeczne rozmowy’.

To symptom naszego społeczeństwa. Niektórzy chcą po prostu prowadzić ‘grzeszne rozmowy’, lecz są także mężczyźni potrzebujący głębszego związku lub towarzystwa – powiedział.

Dostęp do pełnego raportu Mindshare znajdziecie tutaj.

TU I TERAZ