SnowFest Festival startuje już dziś. Ten weekend należy do Szczyrku!

Po raz szósty najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których nie zapomną na długo: sporty ekstremalne, gwiazdy światowej muzyki i niesamowicie gorącą atmosferę!
.get_the_title().

Zimowe festiwale zdecydowanie niczym nie ustępują tym letnim! Już dziś, w Szczyrku startuje najpopularniejsza impreza dla fanów sportów zimowych i muzyki, czyli SnowFest Festival.

ishootmusic

Szczyrk szczyci się od pewnego czasu nieoficjalnym tytułem stolicy polskiego freeride’u. Ale czym byłby nawet najbardziej spektakularny przejazd w puchu, jeśli nie moglibyśmy o nim opowiedzieć przy dźwiękach topowych polskich i światowych artystów?

ishootmusic

Na kilku tętniących muzyką scenach, zagości ponad 30 topowych artystów – światowych i polskich reprezentantów sceny hip-hop, drum’n’bass, house i electro. I żeby nie rzucać słów na wiatr, wystarczy potwierdzić informacje, którymi od kilku tygodni żyją muzyczno- zimowi zajawkowicze:

Na festiwalu wystąpią m.in. Ghostface Killah – jeden z najlepszych MCs naszych czasów, założyciel Wu-Tang Clanu, Booka Shade, czyli bezsprzeczne legendy i weterani światowej elektronicznej sceny muzycznej, a także przerażająco mocna reprezentacja światowego drum’n’bassu – Friction, Calyx & Teebee i LX One, Alix Perez, Mc CONRAD, ROS addiction i Wilkinson.

Nie zabraknie też oczywiście mistrzów i mistrzyń muzycznej profesji z rodzimego podwórka –  Łąki Łan, Jan-Rapowanie, Catz ‘n Dogz, a także GrubSon, Gooral i Sabina.

snowfest.pl

Występom muzycznym będą towarzyszyć zawody freestylowe, podczas których publiczność przekona się, że grawitacja to sprawa umowna i że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Najlepsi riderzy powalczą o dozgonne uwielbienie publiczności i nagrody, którymi będą się chwalić swoim wnukom.

studio w browarze

Za sprawą 6. edycji najważniejszego wydarzenia zimy tradycji stało się zadość – w Szczyrku w ramach starcia „SnowFest Games” zobaczymy ewolucje zaklinaczy grawitacji.

Specjalnie na potrzeby SnowFest został postawiony wyciąg wakeboardowy, który pozwoli freeskierom i snowboarderom atakować skocznie, bandy i raile po rozpędzeniu się do zatrważającej prędkości.

ishootmusic

Ci, których oglądanie wymyślnych ewolucji przyprawia o zawrót głowy, też nie będą się nudzić pomiędzy koncertami – w ramach SnowFest odbędzie się pokaz sprzętu djskiego marki Pioneer DJ, a partnerzy festiwalu przygotowali ponadprogramowe atrakcje, dzięki którym każdy wróci do domu z niezapomnianymi wspomnieniami!

To co? Szykujcie deski, pakujcie się do samochodów i widzimy się na miejscu!

snowfest.pl

TU I TERAZ