Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

SnowFest Festival startuje już dziś. Ten weekend należy do Szczyrku!

Po raz szósty najlepsza zimowa impreza roku zagwarantuje swoim uczestnikom wrażenia, których nie zapomną na długo: sporty ekstremalne, gwiazdy światowej muzyki i niesamowicie gorącą atmosferę!
.get_the_title().

Zimowe festiwale zdecydowanie niczym nie ustępują tym letnim! Już dziś, w Szczyrku startuje najpopularniejsza impreza dla fanów sportów zimowych i muzyki, czyli SnowFest Festival.

ishootmusic

Szczyrk szczyci się od pewnego czasu nieoficjalnym tytułem stolicy polskiego freeride’u. Ale czym byłby nawet najbardziej spektakularny przejazd w puchu, jeśli nie moglibyśmy o nim opowiedzieć przy dźwiękach topowych polskich i światowych artystów?

ishootmusic

Na kilku tętniących muzyką scenach, zagości ponad 30 topowych artystów – światowych i polskich reprezentantów sceny hip-hop, drum’n’bass, house i electro. I żeby nie rzucać słów na wiatr, wystarczy potwierdzić informacje, którymi od kilku tygodni żyją muzyczno- zimowi zajawkowicze:

Na festiwalu wystąpią m.in. Ghostface Killah – jeden z najlepszych MCs naszych czasów, założyciel Wu-Tang Clanu, Booka Shade, czyli bezsprzeczne legendy i weterani światowej elektronicznej sceny muzycznej, a także przerażająco mocna reprezentacja światowego drum’n’bassu – Friction, Calyx & Teebee i LX One, Alix Perez, Mc CONRAD, ROS addiction i Wilkinson.

Nie zabraknie też oczywiście mistrzów i mistrzyń muzycznej profesji z rodzimego podwórka –  Łąki Łan, Jan-Rapowanie, Catz ‘n Dogz, a także GrubSon, Gooral i Sabina.

snowfest.pl

Występom muzycznym będą towarzyszyć zawody freestylowe, podczas których publiczność przekona się, że grawitacja to sprawa umowna i że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Najlepsi riderzy powalczą o dozgonne uwielbienie publiczności i nagrody, którymi będą się chwalić swoim wnukom.

studio w browarze

Za sprawą 6. edycji najważniejszego wydarzenia zimy tradycji stało się zadość – w Szczyrku w ramach starcia „SnowFest Games” zobaczymy ewolucje zaklinaczy grawitacji.

Specjalnie na potrzeby SnowFest został postawiony wyciąg wakeboardowy, który pozwoli freeskierom i snowboarderom atakować skocznie, bandy i raile po rozpędzeniu się do zatrważającej prędkości.

ishootmusic

Ci, których oglądanie wymyślnych ewolucji przyprawia o zawrót głowy, też nie będą się nudzić pomiędzy koncertami – w ramach SnowFest odbędzie się pokaz sprzętu djskiego marki Pioneer DJ, a partnerzy festiwalu przygotowali ponadprogramowe atrakcje, dzięki którym każdy wróci do domu z niezapomnianymi wspomnieniami!

To co? Szykujcie deski, pakujcie się do samochodów i widzimy się na miejscu!

snowfest.pl

TU I TERAZ