Stały bywalec berlińskiego Berghain zagra jutro na Jasnej w Warszawie

Pochodzi z San Francisco, mieszka w Berlinie, i tam też możemy go najczęściej usłyszeć. Zwłaszcza w legendarnym Berghain. Już 8 grudnia w warszawskim klubie Jasna 1 wystąpi Matrixxman. Wesprą go Polacy: Michal Jablonski, Olivia, MKO i biøs.
.get_the_title().

8 grudnia fani klubowej muzyki ze stolicy powrócą na Jasną, gdzie zagra wyjątkowy artysta, który przyciąga uwagę świetnymi produkcjami oraz niebywałymi skillami didżejskimi. Matrixxman pochodzi z San Francisco, a mieszka w Berlinie, i od kilku lat broni swojej mocnej pozycji w świecie techno. Jego zdolności techniczne oraz wiedza muzyczna przełożyły się na regularne granie w berlińskim Berghain / Panorama Bar oraz najlepszych klubach na całym świecie. Jego produkcje wychodziły nakładem takich labeli jak Dekmantel, Planet Rhythm, FIGURE •, Fifth Wall Records czy Ghostly International. W gronie artystów grających jego tracki są m.in. Jeff Mills, DVS1, Ben Klock czy Levon Vincent.

Na Jasnej tego wieczoru zagrają także Polacy: Michal Jablonski i MKO z Warszawy, DJ-ka Olivia z Krakowa i biøs ze Śląska. Imprezie patronuje dype.

START : 23:00
END : 7:00
TAX : 30 PLN

TU I TERAZ