Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Stęsknieni za festiwalami i tańcem? Nowe miejsce nad Wisłą przypomni wam ich smak

Szykuje się jedyny taki Plener tego lata, gdzie wakacyjny luz, zabawy pod gołym niebiem i festiwalowa atmosfera przeplatają się ze sobą w każdy weekend. I to w samym sercu Warszawy!
.get_the_title().

Lato w tym roku nie będzie wyglądać do końca tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie oznacza to jednak, że jest stracone. Na mapie Warszawy pojawiła się nowa miejscówka, która jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy wakacje planowali spędzić na „tuptaniu” i zabawach pod gołym niebem. Plener, bo tak właśnie się nazywa, to miejsce, w którym na wszystkich entuzjastów festiwalowych klimatów co weekend czekać będzie dawka elektronicznej muzyki serwowana przez najlepszych przedstawicieli tej sceny, street food, strefy relaksu, a także warsztaty.

Za jego powstaniem stoją współtwórcy entuzjastycznie przyjmowanego warszawskiego cyklu imprez Fort Open Air. Podkreślają, że nowy projekt stanowi remedium dla wszystkich spragnionych wakacyjnych emocji.

W weekend otwarcia będzie można eksplorować różne rodzaje muzyki elektronicznej – od downtempo przez house, techno, dynamiczny psytrance, po subtelne dźwięki ambientu. Powitani zostaną przez Lulu Maline, która na swoim koncie ma występy na scenach jednych z największych festiwali w Polsce, w tym na Audioriver Festival, Instytut Festival, Wisłoujście czy Open’er. W sobotę odbędzie się natomiast kolejny już w tym roku Fort BEfore, na którym zagra m.in. Michał Jabłoński, współtwórca labelu Lost in Ether. Niespodziankę dla wszystkich, którzy pojawią się na otwarciu Pleneru, przygotował także na niedzielę – premierowo będzie można posłuchać jego nowego albumu „Dark Matter”. Poza sporą dawką elektronicznej muzyki i dobrego jedzenia, pojawi się też przestrzeń dla wystawców młodych, niszowych marek odzieżowych.

Otwarcie Pleneru nastąpi w piątek 3 lipca przy Wale Miedzeszyńskim 407.

Tekst: PK
Zdjęcie główne: facebook.com/plener.warszawa

TU I TERAZ