Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ta fundacja z okazji Dnia Kobiet zapewni darmowe zabiegi relaksacyjno-upiększające dla matek dzieci z warszawskiego szpitala

Gdyby zapytać matki dzieci z oddziałów onkologicznych i rehabilitacji, czego by sobie życzyły w Dniu Kobiet, na pewno w stu procentach przypadków padłaby odpowiedź, że zdrowia ich dzieci. Fundacja Gdy Liczy się Czas doskonale wie, że te kobiety nie mają czasu i siły myśleć o sobie, dlatego postanowiła zrobić to za nie.
.get_the_title().

W ostatnich dniach sklepy prześcigają się w ofertach na Dzień Kobiet. Na pewno wiele z was już planuje, z której opcji skorzystać, żeby świetnie spędzić czas, skoro jest ku temu okazja. Może jakiś wypad z koleżankami na kolację do knajpki z promocją na dwie butelki prosecco w cenie jednej? Albo wyjątkowy masaż przy relaksującej muzyce i unoszącym się zapachu palo santo? Korzystajmy, świętujmy, bo czemu nie? Każdemu należy się chwila wytchnienia i przyjemności.

Są jednak kobiety, które w ferworze codzienności może nawet nie zanotują, że właśnie jest ich święto. To dlatego, że ich codzienność to wspieranie swoich dzieci w walce o zdrowie i życie.

Z myślą o nich Fundacja Gdy Liczy się Czas przygotowała wyjątkową akcję.

Sztab masażystek, fryzjerów, kosmetyczek i wizażystek odwiedzi 9 marca Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Ekipa profesjonalistów o wielkim sercu działa w ramach akcji „Piękna Mama”.

Ma jasne cele: naładować przebywające tam mamy pozytywną energią, zapewnić im chwilę relaksu i sprawić, że poczuję się zadbane, zaopiekowane, rozpieszczone.

Wszystko po to, by przypomnieć tym silnym, niestrudzonym kobietom, które na co dzień poświęcają się w stu procentach swoim dzieciom, że choć ich życie i kalendarze podporządkowane są tej najważniejszej sprawie, to jak mało kto zasługują na odprężenie. I że nie powinny mieć z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia, a wręcz przeciwnie, bo „szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#pięknamama

Post udostępniony przez Fundacja GDY LICZY SIĘ CZAS (@gdyliczysieczas)

Tego dnia panie będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów pielęgnacyjnych, profesjonalnych makijaży, zrobić sobie manicure, odświeżyć fryzurę. Zajmą się nimi również masażyści i fizjoterapeuci. Po dniach i nocach spędzonych na niewygodnych krzesłach, na podłodze, na materacach w szpitalnych holach, będzie to prawdziwą odskocznią od codzienności. I to bez powodów do niepokoju, że zostawiają dziecko w szpitalu albo że muszą odwoływać zabieg, jeśli sytuacja nie pozwoli im się na niego udać. Fantastyczna grupa ochotników zrobi wszystko, by tego dnia nie musiały się o nic martwić.

Fanpage: Fundacja Gdy Liczy się Czas

To kolejna edycja akcji „Piękna Mama”. Fundacja chce ją rozszerzać na kolejne placówki. Więcej informacji o akcji znajdziecie tutaj.

Zdjęcie główne: Becca Tapert/Unsplash
Tekst: KD

TU I TERAZ