Tinder przyszłości w nowym sezonie „Black Mirror”. Zobaczcie zwiastun kolejnego odcinka

Nowe odcinki "Black Mirror" zbliżają się wielkimi krokami. Netflix coraz intensywniej promuje powrót jednego z najwyżej ocenianych współczesnych seriali. Znamy już opisy wszystkich 6 odcinków i jeden z nich wydaje się szczególnie interesujący dla wielbicieli aplikacji randkowych. Dlaczego? Zobaczcie sami.
.get_the_title().

„Hang the DJ” zapowiadany jest jako jeden z lżejszych i bardziej komediowych odcinków nadchodzącego sezonu „Black Mirror”. Producentka odcinka, Annabel Jones, zapowiada sporo nawiązań do komedii romantycznych i współczesnego poszukiwania partnera albo partnerki poprzez aplikacje randkowe. Nie znaczy to wcale, że akcja odcinka rozgrywać będzie się we współczesności, najprawdopodobniej nie będziemy znali dokładnego czasu akcji, jednak kluczowe w tym wypadku ma być wczucie się w sytuację bohaterów i próba identyfikacji z ich emocjami.

Podczas oglądania „Hang the DJ” towarzyszyć będziemy bohaterowi, który szuka drugiej połówki poprzez aplikacje randkowe. W jego rolę wcieli się Joe Cole, znany także z serialu „Peaky Blinders”.

W zapowiedzi odcinka widzimy, że aplikacja będzie dawała jej użytkownikom określony czas na spotkanie, poznanie się, osiągnięcie statusu „w związku”. Muzyka ilustrująca brzmi jak z wyjęta rodem z oldschoolowych komedii, więc zapowiada się chwila oddechu między pozostałymi, mrocznymi odsłonami dzieła Charliego Brookera.

TU I TERAZ