Top 5 fryzjerów z Trójmiasta

Powoli zaczyna się wiosna, a wiosna to sezon zmian! Jeśli jesteście z Trójmiasta i chcecie odświeżyć lub całkowicie zmienić wygląd swoich fryzur, ten ranking jest dla was.
.get_the_title().

1. Piotr Kunderak z Paprocka&Kunderak

Połączenie indywidualnego podejścia i wiedzy o trendach – to właśnie Piotr Kuderak. Fryzjerstwo jest dla niego zmieniającą życie przygodą. Nieustannie się rozwija i szkoli. Jego talent zaowocował otworzeniem własnego salonu w Gdańsku Wrzeszczu (ul. Lendziona 14).


Piotra możecie znać też ze współpracy z Goldwellem – jest bowiem instruktorem tej topowej fryzjerskiej marki.

Tworzy pokazy w towarzystwie międzynarodowych gwiazd ze sceny fryzjerskiej, prezentując najnowsze trendy w branży. Występy na scenie, podczas których może podzielić się doświadczeniami i umiejętnościami zdobytymi na międzynarodowych szkoleniach, dają mu ogromną satysfakcję. 

Prywatnie wieczny uśmiechnięty, wulkan energii. Aż chce się iść na balejaż, żeby jak najdłużej posiedzieć na fotelu w jego salonie!

2. Radek Smarz z R.SMARZ Professional Hair

„Moda żyje zmianą” – to motto Radka! 

Od ponad 6 lat wraz z żoną prowadzi swoje studio fryzur. Radek uwielbia przeprowadzać metamorfozy – połączenie strzyżenia, zaawansowanej koloryzacji i stylizacja sprawiają, że odczuwa największą satysfakcję z wykonanej pracy. Ogromną wagę przykłada do dbania o wizerunek klientów.

Jeśli chcesz radykalnych zmian, ale nie wiesz, na co się zdecydować lub co będzie pasować do twojej urody, spokojnie możesz odwiedzić studio R.SMARZ, gdzie zespół specjalistów zadba o ciebie z najwyższą starannością

Radek uwielbia dzielić się widzą, dlatego od pewnego czasu zajmuję się szkoleniem stylistów – pokazuje swoje techniki i filozofię tego wspaniałego zawodu.

3. Paweł Brzozowski z Atelier BrzozowskiPaweł idzie jak burza – ma jedynie 26 lat, a aktywnie działa w branży od dekady. Ma już 3 salony (2 w Gdyni i jeden w Gdańsku) i pracuje przy produkcjach telewizyjnych, takich jak „Top Model” czy „Taniec z Gwiazdami”.

Jako 16-latek postanowił spełnić swoje marzenie o pracy w fryzjerstwie – zaczął rozwijać pasję, szkolić się i od tego czasu nie zwalnia tempa.

Zebrał team, stworzył prężnie rozwijającą się firmę z profesjonalnymi stylistami, a na pracę poświęca aż 16-17 godzin dziennie. To zarówno jego pasja, jak i biznes. – Szkolenia, wyjazdy, tak, abyśmy cały czas byli na topie – tłumaczy. Jeśli miałby wybierać, za swoją specjalizację uznałby koloryzację i strzyżenie damskie – potwierdzamy!

4. Joanna Tyszer z 
JT Autorska Pracownia Fryzjerska

Wielki talent do upinań ślubnych – jeśli więc planujecie swój wielki dzień, koniecznie zapamiętajcie ten adres (ale ostrzegamy, lista chętnych na skorzystanie ze stylizacji Joasi jest długa!) Salon leży w sercu aglomeracji korporacyjnej Gdańska. 
Nie sposób go nie zauważyć – przez ogromne, szklane witryny emanuje domowa aura, a miejsce zawsze tętni życiem. 
W środku otuli nas domowa atmosfera, którą tworzy Asia wraz ze swoją przyjaciółką z czasów studiów.

To właśnie oddanie domowej atmosfery było dla Asi najważniejsze – chciała, aby nikt nie czuł się w jej salonie skrępowany, a wizyta nie była stresującym przeżyciem.

Jej prace przy realizacjach ślubnych są perfekcyjne, a sama powtarza, że praca pod presją czasu daje jej dodatkową energię. 

Dostała propozycje włączenia się do grupy Allilon, najlepszych akademii fryzjerskich w Europie. W tak cudownym miejscu, jakim jest salon autorskiej pracowni fryzjerskiej JT, możecie również skorzystać z zaplecza kosmetycznego, spa, make-upu oraz porad stylistki. Miejsce stworzone przez kobiety dla kobiet.

5. MACIEJ KUBUJ z ExcellentQ

Maciej jest najlepszym przykładem na spełnianie marzeń z dzieciństwa. Zamiłowanie do fryzjerskiej profesji odkrył w sobie zaledwie w wieku 6 lat. Jest absolwentem ASP, który 
fryzjerstwo traktuje jak sztukę. 
Od fryzjerstwa oczekuje więcej niż tylko strzyżenia – traktuje je jak rzeźbę, szuka nowych form i rozwiązań kolorystycznych. 
To fundament, jaki dało mu ASP, a czego nie zaznałby w żadnej szkole fryzjerskiej. Maciej jest samoukiem, który teraz, dzięki swojemu wizjonerskiemu podejściu i ciężkiej pracy, szkoli dla marki L’Oreal. Od 15 lat nieprzerwanie dba o najlepiej wystylizowane głowy w Trójmieście.

Efekty jego pracy mogliście podziwiać na występie Solange podczas Open’er Festival. 

Maciej otrzymał za to nagrodę Color Trophy od topowych kolorystów Loreal.

Współtworzy salon ExcellentQ 
w Gdańsku, którego nazwa nawiązuje nie tylko do jego nazwiska, ale też świadczy o jakości (Quality).

TU I TERAZ