Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kultowy „Kapitan Tsubasa” powraca! W nowych odcinkach zobaczymy gwiazdy futbolu

Kultowa kreskówka „Kapitan Tsubasa” powraca z okazji mundialu w Rosji. W 24 nowych odcinkach zobaczymy największe gwiazdy światowego futbolu. Pojawiły się spekulacje, że mogą wystąpić w nich także Polacy.
.get_the_title().

To postać kultowa nie tylko dla wychowanych w Polsce w latach 90. widzów Polonii 1. Inspirowali się nim przede wszystkim piłkarze – m.in. Zinedine Zidane czy Francesco Totti – a Lukas Podolski debiutując w japońskiej ludzie, wystąpił w butach z jego podobizną. Tsubasa Ōzora, bohater japońskiej kreskówki z lat 80. pt. „Kapitan Tsubasa”, powraca i dalej będzie elektryzował fanów.

Do tej pory powstało 128 odcinków tego serialu, ale jak donoszą azjatyckie media, już wkrótce zobaczymy kolejne. Wszystko z okazji przyszłorocznych MŚ w piłce nożnej w Rosji – impreza stała się dla Japończyków pretekstem do tego, aby pokazać drogę reprezentacji ich kraju na przyszłoroczny mundial właśnie za pośrednictwem popularnego „Tsubasy”. Dzięki temu powstaną 24 nowe odcinki, w których zobaczymy największy gwiazdy futbolu, m.in. Lionela Messiego, Cristiano Ronaldo czy Manuela Neuera.

Czy w słynnej kreskówce pojawią się także polscy piłkarze? Biorąc pod uwagę fakt, że zmierzymy się z Japonią w fazie grupowej MŚ 2018, jest to całkiem prawdopodobne. Czekamy zatem z niecierpliwością.

Źródło: gol.pl

TU I TERAZ