Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„W głębi lasu” – drugi polski serial Netfliksa

Będzie to ekranizacja powieści Harlana Cobena.
.get_the_title().

W zeszłym roku na Netfliksa trafił pierwszy polski serial oryginalny, który powstał specjalnie dla tej platformy – „1983”, w którym wystąpili Robert Więckiewicz i Maciej Musiał. Teraz poznaliśmy garść szczegółów na temat drugiego polskiego serialu Netflixa.

„W głębi lasu” będzie adaptacją kryminału Harlana Cobena pod tym samym tytułem.

„W głębi lasu” to historia pełna tajemnic. Chcesz za nią iść. Nierozwiązane sprawy z młodości możesz zakopać głęboko, a one i tak cię dopadną któregoś dnia. Fascynuje mnie konfrontacja z beztroskim czasem dorastania. Zajrzeć tam, gdzie zostawiłeś najpiękniejsze, a zarazem najokrutniejsze doświadczenia w swoim życiu. Poznać prawdę. Bez tego nie możesz pójść dalej – mówi o tej produkcji Leszek Dawid, który wraz z Bartoszem Konopką odpowiadać będzie za reżyserię serialu. Autorami scenariusza są Agata Malesińska i Wojtek Miłoszewski.

Sześcioodcinkowy serial ma trafić na Netfliksa w przyszłym roku.

Fabuła „W głębi lasu” koncentrować się będzie wokół warszawskiego prokuratora Pawła Kopińskiego, którego siostra zaginęła bez śladu przed 25 laty. Znalezienie ciała, które prawdopodobnie ma związek ze sprawą, po ponad dwóch dekadach może doprowadzić do przełomu w śledztwie. Jednocześnie na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, które mogą utrudnić dojście do prawdy.

Tekst: NS

TU I TERAZ