Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W jednej z warszawskich galerii powstała miejska dżungla

Miejsca dżungla inaczej? Warszawska galeria handlowa urządziła na swoim tarasie tropiki z palmami, hamakami i zraszaczami wodnymi. Posłuchacie muzyki, poćwiczycie jogę, a dzieciaki mogą wziąć udział w fajnych zajęciach.
.get_the_title().

Galerie handlowe pełnią dziś nieco inną funkcję niż kiedyś. Stały się także miejscem spędzania czasu, dlatego zmieniają się i podążają za potrzebami mieszkańców dużych miast. Czego nam wszystkim w miastach brakuje? Zieleni, bliskości natury i spokoju. Taką niecodzienną strefę przygotowała bielańska Galeria Młociny, która na swoim wielkim tarasie zbudowała prawdziwą dżunglę, w której prowadzone są zajęcia jogi, pilatesu, w każdą sobotę będą grali DJ-e, ale też w ciągu dnia Fundacja Jestem Mamą poprowadzi świetne zajęcia dla dzieci. Wstęp na zajęcia jest darmowy.

Na tarasie bielańskiego centrum handlowego w dniach od 1 do 30 sierpnia będzie można zobaczyć prawdziwą miejską dżunglę. Możecie wybrać się nie tylko na warsztaty, ale też skorzystać ze strefy relaksu a w niej czekają na was drinki pod palmami, hamaki, piaskownica i zraszacze wodne, a do tego przepyszne koktajle oraz przysmaki serwowane przez lokale znajdujące się w strefie restauracyjnej. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez galerię na Bielanach.

Sierpniowe atrakcje przygotowane przez Galerię Młociny z całą pewnością spodobają się osobom, które spędzają tegoroczne lato w mieście. W bielańskim centrum handlowym czekać będzie prawdziwie wakacyjny klimat i cała masa atrakcji przygotowanych zarówno dla starszych, jak i najmłodszych gości. Na tarasie galerii powstała już miejska dżungla, która pozwoli choć na moment przenieść się w tropikalne, odległe zakątki świata. Wieczorami na tarasie można również wziąć udział w zajęciach z pilatesu, rolowania z elementami relaksacji oraz jogi. W sobotnie wieczory na miłośników muzycznych brzmień czekać będą występy DJ-ów, z kolei w pozostałe dni dla najmłodszych przygotowano całe mnóstwo niespodzianek, które umilą pociechom ostatni miesiąc wakacji.

Kto zagra na tarasie? 8.08 – DJ Dopecut, 14.08 – DJ Finger, 22.08 – Dj Bulb, 29.08 – Dj Hektik.

Sierpień w Galerii Młociny to cała masa atrakcji przygotowanych dla najmłodszych, jak i ich rodziców. W ramach współpracy z Fundacją Jestem Mamą bielańskie centrum handlowe zrealizowało dla swoich gości szereg aktywności, które umilą dzieciakom ostatni miesiąc wakacji. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych animatorów oraz pedagogów.

Tydzień na Bielanach rozpocznie się od aktywnych zajęć sportowych prowadzonych przez doświadczonego instruktora, który zaprosi rodziny do wspólnych gier i zabaw. W poniedziałki o godzinie 17:00 w Galerii Młociny odbędą się m.in. konkurencje w przeciąganiu liny, wyścigi w workach, a także zabawy z piłką. We wtorkowe poranki dla dzieciaków przygotowano zajęcia umuzykalniające Pomelody, a w godzinach popołudniowych najmłodsi będą mieli okazję, by wziąć udział w Laboratorium eksperymentów, podczas którego poznają m.in. zjawiska fizyko-chemiczne. W środy o godzinie 10:30 odbywać się będą spotkania z ekspertem, a o 17:00 przyjdzie czas na zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o założenia teorii integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga oraz terapeutę. W czwartki o godzinie 11:00, a także 18:30 kontynuowane będą lipcowe zajęcia z jogi, na których najmłodsi mogą ćwiczyć wspólnie z rodzicami.

W piątkowe poranki dla zainteresowanych przygotowano Gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające prowadzone zgodnie z teorią uczenia się muzyki amerykańskiego muzyka jazzowego i pedagoga Edwina Eliasa Gordona.

Szczegółowy rozkład zajęć poniżej:

Poniedziałek w godz. 17:00 – 19:00 Aktywna Zabawa, czyli sportowe atrakcje dla dzieci. Bez ograniczeń wiekowych
Wtorek w godz. 10:30 – 12:30 Pomelody, czyli zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Wiek: 1-4 lat.
W godzinach 17:00 – 19:00 odbędzie się Laboratorium eksperymentów dla dzieci w wieku 3-9 lat.
W środę o godz. 10:30 – 12:30 odbędzie się spotkanie z ekspertem, a w godz. 17:00 – 19:00 odbywają się zajęcia Smyko-Multisensoryka dla maluchów w wieku 0-5 lat.
W czwartek przez trwają zajęcia z jogi dla dzieci w godzinach 11:00-12:00 i 18:30-19:30. Wiek: 4-10 lat.
W Piątek coś dla mam i dzieci: w godzinach 10:30 – 12:30, czyli Gordonki dla maluchów do 3 lat i spotkanie dla mam. W godzinach 17:00 – 19:00 rodzinne Mini DISCO, bez ograniczeń wiekowych.

Więcej informacji na temat atrakcji przygotowanych przez Galerię Młociny znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl.

TU I TERAZ