Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W Łodzi powstał pierwszy ekologiczny sex shop w Polsce

Asortyment jest biodegradowalny, naturalny i nadający się do recyklingu.
.get_the_title().

Choć ekologiczne sklepy na dobre wpisały się w krajobraz dużych miast, w tym przypadku nietrudno o zdziwienie. Tango to bowiem ekologiczny sex shop, który w grudniu otworzył się przy Placu Reymonta 5/6 w Łodzi.

To pierwsze miejsce w Polsce, które łączy gadżety erotyczne z ekologią.

Chcę przekonać łodzian, że także w tej sferze życia można być bardziej eko – tłumaczy założycielka sklepu, Elwira Ruta.

Sex Shop Tango w Łodzi to pierwsza w Polsce ekologiczna drogeria erotyczna. Zaś proces sprzedaży popierany jest tu wiedzą psychologiczną.

Opublikowany przez Sex Shop Tango Łódź Wtorek, 5 stycznia 2021

No dobrze, ale co w zasadzie kryje się za pomysłem na ekologiczny sex shop?

W asortymencie Tango znajdują się tylko biodegradowalne lub nadające się do recyklingu gadżety erotyczne, wykonane z drewna czy szkła, a sprzedawana tam bielizna zrobiona jest z ekoskóry.

Do tego w ofercie są również naturalne żele, olejki i preparaty wspomagające erekcję, po które bez obaw sięgnąć mogą nawet osoby po zawale. Póki co działalność sklepu dopiero się rozkręca, a pandemia trochę pokrzyżowała plany założycielki i na niektóre produkty, które są sprowadzane zza granicy, trzeba będzie niestety trochę poczekać. Niemniej Tango to doskonały przykład na to, że nic nie stoi na przeszkodzie, by dokonywać bardziej ekologicznych wyborów. Także w sypialni.

Zdjęcie główne: fanpage Tango
Tekst: NS

TU I TERAZ