Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W Święta nikt nie chce być sam! Podaruj Wigilię starszej samotnej osobie

„Wigilia to czas, kiedy nikt nie powinien być samotny!” – przypomina Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, które po raz kolejny organizuje zbiórkę środków na święta dla samotnych seniorów.
.get_the_title().

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich, które niesie pomoc osobom osamotnionym powyżej 60 roku życia, po raz kolejny organizuje akcję Podaruj Wigilię. Tym razem jest nieco trudniej. Pandemia nie ułatwia zadania, ale wolontariusze się nie poddają i dotrą przy waszym wsparciu do potrzebujących.

„Stowarzyszenie przygotowało szczegółowe zasady organizacji spotkań, które obowiązują bez wyjątku wszystkich uczestników, oraz zapewnia środki ochrony indywidualnej dla podopiecznych, wolontariuszy i pracowników” – zapewniają.

Dzięki niej ponad 300 starszych, samotnych osób będzie mogło usiąść przy świątecznych stołach w Warszawie, Poznaniu, Lublinie i Pruszkowie.

„Będzie choinka, świąteczne dania, prezenty” – zapowiada Stowarzyszenie. Aby tak się jednak stało, potrzebna jest wasza pomoc.

„Samotność w święta boli najbardziej, gdy nie masz nawet komu złożyć życzeń” – tłumaczy Stowarzyszenie we wzruszającym spocie zachęcającym do udziału w akcji Podaruj Wigilię.

Tutaj możecie ufundować Wigilię podopiecznym Stowarzyszenia.

Koszt uczestnictwa jednej osoby w Wigilii to 50 zł. W tej cenie zawiera się nie tylko świąteczna kolacja, ale też prezent i koszt transportu. Przelewając na konto Stowarzyszenia 100 zł, ufundujecie święta dla dwóch osób. Ale oczywiście każda wpłata się liczy! Serdecznie zachęcamy was więc do sfinansowania seniorom Wigilii!

Tekst: NS

TU I TERAZ