Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

W Warszawie pojawiły się imponujące murale z młodymi polskim artystami [KONKURS]

Na kolorowych pracach możemy oglądać podobizny m.in. Rosalie., Mesa i Otsochodzi. To promocja kolaboracji Reebok Classic i Montana Cans oraz kultowego modelu Club C. Z tej okazji wspomnieni artyści 25 kwietnia zagrają specjalny koncert – mamy dla was podwójną wejściówkę do zgarnięcia.
.get_the_title().

Ci, którzy mieli okazję już przejść podziemiami znajdującej się w samym sercu Warszawy stacji PKP Śródmieście, wiedzą, co jest grane. Na tamtejszych murach można podziwiać imponujące, pełne intensywnych kolorów murale, które przedstawiają w większości wizerunki współczesnych czołowych polskich reprezentantów szeroko pojętej muzyki miejskiej. Stworzył je Grzegorz Piwnicki, znany jako Forin. To człowiek legenda, który współtworzył scenę graffiti w Polsce, a jego prace – jeśli nie z ulic i pociągów – możecie z pewnością kojarzyć z okładek płyt Kalibra 44, Pezeta, Borixona, O.S.T.R, Mor W.A. i innych graczy rodzimej sceny hip-hopowej.

Kto stoi za całą akcją?

To efekt najnowszej kampanii Reeboka promującej kultowy model butów Club C, który w tym sezonie, dzięki kolaboracji z marką Montana Cans, wzbogacony został o paletę nowych kolorów.

Stąd feeria barw wyróżniająca murale – bo to właśnie kolor odgrywa dla tej akcji kluczową rolę. Pomaga wyrazić styl, definiuje; podkreśla charakter i temperament człowieka.

Równie wyraziste jak barwy Reebok Classic Club C są postaci znajdujące się na muralach, będące jednocześnie ambasadorami marki.

To tegoroczna głośna debiutantka Rosalie., popularny piosenkarz Dawid Kwiatkowski, Ten Typ Mes, czyli dziś już nie tylko artysta, ale i człowiek instytucja, a także ciekawi młodzi raperzy: Holak oraz Otsochodzi. Każdy z nich to odrębna historia, indywidualność, a co za tym idzie inny kolor. Każda z tych osób na muralu spersonalizowana została za pomocą innej barwy i charakterystycznych atrybutów określających ich styl. Podkreślony dzięki temu został ich indywidualizm, który finalnie stworzył spójną całość.

!!!KONKURS!!!

Z okazji tej akcji przygotowaliśmy dla was konkurs. Wspomnianą kolaborację Reebok Classic i Montana Cans promować będzie koncert z udziałem artystów, których możecie oglądać na muralach. Zagrają: Ten Typ Mes, Rosalie., Holak, Otsochodzi, Dawid Kwiatkowski. Mamy dla was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że napiszecie w komentarzach (tutaj pod postem, nie na Facebooku) z krótkim uzasadnieniem, który równie barwny polski artysta lub artystka powinni jeszcze znaleźć się w ekipie promującej Reebok Classic Club C. Wybierzemy najciekawszą odpowiedź. Macie czas do jutra (wtorek, 24 kwietnia 2018), do godz. 15.00.

Koncert odbędzie się 25 kwietnia 2018 o godz. 19.30 w Warszawie w Zajezdni Autobusowej Marymont (wejście od ulicy Włościańskiej 52).

TU I TERAZ