„WawaInstaFriendly” – ruszył konkurs na najbardziej przyjazne social mediom zdjęcie Warszawy

Znasz miejsca w Warszawie, które świetnie wyglądają na Instagramie i potrafisz je pokazać w wyjątkowy sposób? Weź udział w konkursie fotograficznym #WawaInstaFriendly kończącym się specjalną wystawą najlepszych prac na dziedzińcu biurowca Plac Bankowy 1.
.get_the_title().

Na Instagramie duże zasięgi to podstawa. Popularność gwarantują dobrze zrobione selfie, zdjęcia w stylu #foodporn i oczywiście fotografie ciekawych miejsc. Dla wszystkich znających w Warszawie miejsca godne Instagrama zorganizowaliśmy we współpracy z Plac Bankowy 1 konkurs pod hasłem „#WawaInstaFriendly”. 

Zadaniem każdego uczestnika jest znalezienie miejsca w Warszawie, które świetnie wygląda na Instagramie i pokazanie go w wyjątkowy sposób na swoim koncie.

Na autora lub autorkę zdjęcia, które najlepiej pokaże, że stolica dobrze wypada na Instagramie, czeka smartfon HTC U11 wart 2549 zł. Dodatkowo, partnerzy konkursu #WawaInstaFriendly przyznają dwie nagrody specjalne w postaci smartfonów HTC U11 life : przedstawiciele Placu Bankowego 1 nagrodzą zdjęcie, która udowodni, że okolice tego budynku są nowym warszawskim miejscem „instafriendly”, a przedstawiciele HTC wybiorą fotografie, która najlepiej obrazuje możliwości fotografii mobilnej.

Wszystkie zdjęcia przedstawiające warszawskie miejsca „instafriendly” publikujcie na swoich kontach na Instagramie z hashtagami #WawaInstaFriendly #PlacBankowy1 #konkurs (pamiętajcie, żeby ustawić widoczność konta jako „publiczne”, abyśmy mogli odnaleźć wasze fotografie). Macie czas do 23 marca.

Dziesięć najlepszych zdjęć wybranych przez jury zostanie również wystawionych w miejscu unikatowym w skali miasta – na dziedzińcu Placu Bankowego 1.

Tę wyjątkową przestrzeń wewnątrz ekskluzywnego biurowca usytuowanego w sercu Warszawy zaprojektował bowiem  Allan Starski, znany hollywoodzki scenograf, zdobywca Oskara za scenografię do „Listy Schindlera”. Zgodnie z zamysłem artysty, dziedziniec Placu Bankowego 1 stanowi otwartą, dostępną dla przechodniów strefę miejską. Szeroka, otwarta brama zatrzymująca większość miejskiego zgiełku, czyni to miejsce idealnym  tłem dla wernisażu – ustronnym i klimatycznym, a jednocześnie centralnie zlokalizowanym na planie tętniącego życiem miasta.

Pamiętajcie, że zdjęcia mają być publikowane na profilach na Instagramie, ale ze względu na wystawę uczestnicy konkursu muszą być w posiadaniu zdjęcia w formacie preferowanym TIFF (ewentualnie JPG) oraz w jakości pozwalającej na wydruk w formacie 70 x 70 cm lub 50 x 70 cm. Zdjęcie powinno mieć więc 300 dpi, a bok kwadratu lub dłuższy bok prostokąta nie może być mniejszy niż 2400 pikseli. Więcej szczegółów konkursu w naszym regulaminie, który znajduje się tutaj.

 

 

 

TU I TERAZ