Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wielka kumulacja energii – niecodzienna współpraca On Running i palarni kawy HAYB

On Running, szwajcarska marka butów biegowych oraz jeden z największych graczy polskiej branży kawowej HAYB połączyli siły w niecodziennej współpracy z okazji premiery nowego modelu buta On Running Cloudmonster 2, tworząc wspólny produkt – Energy Blend." To kawa speciality, która doda energii nie tylko biegaczom.

On Running Cloudmonster 2 to zaawansowany model butów biegowych, zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej amortyzacji i komfortu podczas biegu. Dzięki specjalistycznej technologii zwrotu energii dodaje siły do biegu wtedy, kiedy jest to najbardziej potrzebne Buty wyposażone są w podwójną warstwę pianki Helion, która jest twardsza w pięcie i bardziej miękka pod przednią częścią stopy. Dzięki temu buty oferują zrównoważone odczucie podczas biegu, łącząc amortyzację z responsywnością. Specjalnie zaprojektowane elementy Cloud kompresują się poziomo i pionowo, co zapewnia doskonałą absorpcję wstrząsów. To sprawia, że buty są idealne zarówno do codziennych treningów, jak i długich biegów. Wbudowana nylonowa płyta zapewnia dynamiczne i stabilne odbicie, ułatwiając płynne przejścia od pięty do palców.

Cloudmonster 2 to but dla biegaczy miejskich, poszukujących komfortu i bezpieczeństwa na twardej nawierzchni chodników, ulic, czy ścieżek.

On Running i palarnia kawy HAYB wierzą, że energia potrzebna jest nie tylko podczas treningu, ale także w codziennym pędzie, stąd pomysł przygotowania wyjątkowej mieszanki Energy Blend, czyli kompozycja ziaren kawy speciality wypalona z okazji premiery modelu – dla biegaczy i nie tylko.

 

Banner Image
Kawa wypalona została w dwóch profilach - zarówno pod espresso, jak i pod filtr, by dodać energii każdemu, niezależnie od tego, jaką kawę lubi.

Bieganie i kawa mają ze sobą dużo wspólnego – mówi Aleksandra Wilk, B2B account manager odpowiedzialna za projekt w palarni kawy speciality HAYB. – Aby oddać energetyczny charakter naszej współpracy zdecydowaliśmy się na połączenie ziaren speciality z Brazylii i Kenii – to niecodzienny blend, którego profil przywodzi na myśl proteinowy baton porzeczkowy w mlecznej czekoladzie – tłumaczy. Kawa wypalona została w dwóch profilach – zarówno pod espresso, jak i pod filtr, by dodać energii każdemu, niezależnie od tego, jaką kawę lubi.

– Podczas tworzenia tego blendu, miałem w głowie myśl o tym, że Kenia jest stolicą biegaczy, a Brazylia stolicą kawy i to połączenie znajduje odzwierciedlenie w Energy Blendzie – wyjaśnia Dawid Zadara, head roaster palarni HAYB. Dlatego ta kawa to ukłon zarówno dla tych, którzy są już zanurzeni w świat kawy i uwielbiają szalone, owocowe smaki z Kenii, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę i poszukują klasycznych, orzechowo-czekoladowych nut charakterystycznych dla Brazylii.

– Misją On Running jest pokazanie, jak wiele energii może wnieść bieganie do codziennego życia. Podobnie jak kawa speciality, czyli ziarna najwyższej jakości wypalane przez HAYB – dodaje Emil Piosik, koordynator projektów marketingowych w On Runnning. Warszawska palarnia kawy kieruje się ideą 'effortless speciality’ i udowadnia, że świat kawy speciality to przede wszystkim dobra zabawa, odkrywanie i eksperymentowanie. – W On Running myślimy w ten sposób o bieganiu, dlatego cieszy nas współpraca z marką, która odbiera to w podobny sposób – zaznacza.

Banner Image
Energia i zrównoważony rozwój.

Oprócz dostarczania energii obie marki łączy również dążenie do zrównoważonego rozwoju. On Running w każdym aspekcie dba o minimalizację negatywnego wpływu produkcji na środowisko, stosując w znaczącym stopniu materiały pochodzące z recyklingu. Cały proces od produkcji do zakupu jest transparentny. W przypadku butów Cloudmonster 2 100% poliestru użytego do cholewki pochodzi z recyklingu. Palarnia kawy HAYB w swojej działalności dąży do zrównoważonego rozwoju poprzez pozyskiwanie ziaren ze sprawdzonych, zweryfikowanych źródeł, minimalizowanie liczby pośredników oraz działanie bezpośrednio z farmerami, z których plantacji pochodzącą ziarna kawy. HAYB jest znany również ze swojego społecznego zaangażowania – swoimi działaniami palarnia wspierała już m.in. fundację Rak’n’Roll.Wygraj życie!, Centrum Praw Kobiet, Fundację Ogon do Góry czy schronisko Viva! w Korabiewicach.

Paczka kawy Energy Blend będzie dodawana do każdego zakupu butów On Cloudmonster 2 w każdym z sześciu Sklepów Biegacza (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków) oraz w ich sklepie internetowym. Kawę będzie można również zakupić na stronie palarni kawy HAYB.

TU I TERAZ