Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wielka Sprzedaż Roślin w Hali Gwardii. Nawet 10 złotych za sztukę

Wasze mieszkanie nie zamieniło się jeszcze w zieloną dżunglę? Macie szansę to nadrobić – wybierzcie się w najbliższy weekend do warszawskiej Hali Gwardii.
.get_the_title().

Wielokrotnie pisaliśmy na F5 o korzyściach związanych z otaczaniem się roślinami – zieleń nie tylko pomaga nam się odprężyć i zrelaksować, ale też fenomenalnie wygląda. Nic więc dziwnego, że od kilku lat monstery, sukulenty, paprocie, kaktusy i reszta są najmodniejszym dodatkiem wnętrz. Nie zdążyliście się jeszcze zaopatrzyć w roślinę, a czujecie, że przydałby się wam zielony przyjaciel? A może chcecie poszerzyć swoją zieloną rodzinę?

Już w najbliższy weekend w warszawskiej Hali Gwardii (Plac żelaznej bramy 1) odbędzie się Wielka Sprzedaż Roślin.

fot. Brina Blum / źródło: unsplash

Organizatorzy zapowiadają, że na miejscu czekać na was będzie duży wybór okazów prosto od hodowców – nie będziecie się więc musieli martwić tym, że ktoś nieodpowiednio opiekował się waszą rośliną, zanim trafiła ona w wasze ręce.

Wielka Sprzedaż Roślin to też niezwykle atrakcyjne ceny: 10, 20 i 45 złotych za kaktusy, sukulenty, rośliny tropikalne i ogrodowe i od 65 do 85 złotych za większe okazy.

Odwiedźcie więc Halę Gwardii w najbliższy weekend. W piątek sprzedaż trwać będzie od 12:00 do 19:00, a w sobotę i niedzielę od 10:00 do 19:00. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zdjęcie główne: Jackie DiLorenzo / Unsplash
Tekst: NS

TU I TERAZ