Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wiemy, dlaczego premiera 4. sezonu „Ricka i Morty’ego” będzie mocno opóźniona

Głos zabrali twórcy serialu.
.get_the_title().

Fani „Ricka i Morty’ego” po raz kolejny muszą uzbroić się w cierpliwość. Na 3. sezon, którego emisja zakończyła się w październiku 2017, trzeba było czekać aż półtora roku. Teraz zaczęto plotkować o tym, że 4. sezon zobaczymy nie wcześniej niż w 2019 roku. W przypadku 3. sezonu opóźnienie związane było z perfekcjonizmem twórców, którzy chcieli sprostać oczekiwaniom fanów.

Tym razem okazało się, że stacja Adult Swim, która emituje serial, w dalszym ciągu nie zamówiła jeszcze kolejnego sezonu produkcji.

Justin Roiland, który jest jednym z twórców serialu i podkłada głos tytułowym bohaterom, wypowiedział się ostatnio na temat tej sytuacji na Twitterze. – Wszyscy, którzy każą mi wrócić do pracy nad „Rickiem i Mortym” powinni zwrócić swoją uwagę w stronę Turnera [firma Turner Broadcasting jest właścicielem kanału Adult Swim – przyp. Red.]. Ja też czekam. A w międzyczasie robię fajne gry! – napisał Roiland.

Również Dan Harmon, drugi twórca serialu, zabrał głos w sprawie opóźnienia. – Powodem, dla którego nie pracujemy teraz nad „Rickiem i Mortym” nie jest to, że odechciało mi się już wam imponować. To z powodu czegoś, co zwie się negocjacjami kontraktowymi i tym razem jest skomplikowane – powiedział Harmon w podkaście Kevina Smitha Smodcast.

Wygląda więc na to, że na następny sezon serialu będziemy musieli trochę poczekać. Tymczasem stacja Adult Swim wypuściła teledysk do piosenki „Oh Mama” Run The Jewels, w którym występują Rick i Morty.

Źródło: Konbini
Tekst: NS

TU I TERAZ