Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wiemy jak brzmi „Dziki Brzeg” Wisły… dzięki Flirtini

Sprawdźcie jak brzmi "Dziki Brzeg" Wisły według duetu Flirtini.
.get_the_title().

Wisła stała się nie tylko ulubionym miejscem warszawiaków, ale też inspiracją dla artystów. Z miłości do Wisły powstał właśnie utwór „Dziki Brzeg”. Jego autorami są twórcy, którzy swoje pierwsze artystyczne kroki stawiali właśnie nad Wisłą. Duet DJ-ski Flirtini, wraz z zaproszonym do współpracy Piotrem Ziołą, oddał muzyczny hołd rzece. Motorem projektu była z kolei ekipa stojąca za popularną nadwiślańską miejscówką MIAMI WARS.

Artyści docenili wyjątkowość Wisły, jej dwa brzegi: dziki i wielkomiejski, które współgrają ze sobą i wzajemnie się uzupełniają, tworząc ewenement na skalę światową.

Teledysk pokazuje oczywiście piękne, zielone nadwiślańskie plenery.

Jesteśmy na tyle owładnięci Wisłą, chęcią jej promocji i rewitalizacji, że zainicjowaliśmy powstanie utworu, którego osią jest właśnie rzeka. Do udziału namówiliśmy duet DJ-ski FLIRTINI i Piotra Ziołę, którzy mieli już na swoim koncie bardzo udany utwór „Bilet”. Kawałek „Dziki brzeg” portretujący Wisłę, jest niejako kontynuacją podróży wędrowca, którego znamy z wcześniejszej współpracy artystów – tłumaczy Jagoda Lenarcińska z MIAMI WARS.

Utwór nie jest komercyjnym projektem, powstał z miłości do Wisły – mówi Jagoda.

 

Powstanie utworu było możliwe dzięki współpracy i wsparciu m.st. Warszawy.

TU I TERAZ