Wiemy jak brzmi „Dziki Brzeg” Wisły… dzięki Flirtini

Sprawdźcie jak brzmi "Dziki Brzeg" Wisły według duetu Flirtini.
.get_the_title().

Wisła stała się nie tylko ulubionym miejscem warszawiaków, ale też inspiracją dla artystów. Z miłości do Wisły powstał właśnie utwór “Dziki Brzeg”. Jego autorami są twórcy, którzy swoje pierwsze artystyczne kroki stawiali właśnie nad Wisłą. Duet DJ-ski Flirtini, wraz z zaproszonym do współpracy Piotrem Ziołą, oddał muzyczny hołd rzece. Motorem projektu była z kolei ekipa stojąca za popularną nadwiślańską miejscówką MIAMI WARS.

Artyści docenili wyjątkowość Wisły, jej dwa brzegi: dziki i wielkomiejski, które współgrają ze sobą i wzajemnie się uzupełniają, tworząc ewenement na skalę światową.

Teledysk pokazuje oczywiście piękne, zielone nadwiślańskie plenery.

Jesteśmy na tyle owładnięci Wisłą, chęcią jej promocji i rewitalizacji, że zainicjowaliśmy powstanie utworu, którego osią jest właśnie rzeka. Do udziału namówiliśmy duet DJ-ski FLIRTINI i Piotra Ziołę, którzy mieli już na swoim koncie bardzo udany utwór “Bilet”. Kawałek “Dziki brzeg” portretujący Wisłę, jest niejako kontynuacją podróży wędrowca, którego znamy z wcześniejszej współpracy artystów – tłumaczy Jagoda Lenarcińska z MIAMI WARS.

Utwór nie jest komercyjnym projektem, powstał z miłości do Wisły – mówi Jagoda.

 

Powstanie utworu było możliwe dzięki współpracy i wsparciu m.st. Warszawy.

TU I TERAZ