Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

WINK Bottle, śliczne butelki polskiej marki, które zabierzesz ze sobą wszędzie. Konkurs!

WINK Bottle, czyli piękny i praktyczny zamiennik dla plastikowych butelek jednorazowych polskiej marki. Macie ochotę zabrać je ze sobą na rower lub wypad za miasto? Weźcie udział w naszym konkursie.
.get_the_title().

Plastik odchodzi do lamusa, coraz więcej ludzi świadomie zaczyna z niego rezygnować w trosce o środowisko. Akcje ze słomkami popierają dziesiątki tysięcy osób, dziękując w knajpach za podanie plastikowej rurki do drinka czy lemoniady. Jak jeszcze sami możemy przyczynić się do mniejszego zużycia plastiku? Zamieniając butelki z wodą, które każdy z nas kupuje codziennie na te wielorazowego użytku, które sami możemy uzupełnić filtrowaną wodą z kranu, przygotowaną domową lemoniadą lub uzupełnić wodą w przeznaczonych do tego miejscach publicznych.

Jak wybrać butelkę idealną? Musi trzymać temperaturę, najlepiej żeby nie była plastikowa i nie zawierała szkodliwych i wchodzących w reakcję z płynami substancji. Musi być też ładna – w końcu zabierzemy ją wszędzie ze sobą: na siłownię, rower, spacer czy wycieczkę. Napełnimy gorącą kawą zimą czy chłodnym napojem latem. Na przeciw nam wychodzi polska marka WINK Bottle – piękne butelki w przystępnych cenach to praktyczne i ładne rozwiązanie nawet dla tych najbardziej wymagających.

WINK w swojej ofercie ma też urocze małe kubki termiczne, wielorazowe słomki stalowe z czyścikami i mnóstwo kolorowych butelek w bogatej gamie kolorystycznej. Znajdzie się coś dla minimalistów i fanów millenial pink, czy kwiatków.

WINK to butelki i kubki wielokrotnego użytku wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Nie zawierają BPA. Pozwalają zachować temperaturę napojów ciepłych do 12 godzin, a zimnych do 24 godzin. Wszystko to za sprawą podwójnych ścianek, pomiędzy którymi jest próżnia. A próżnia jest doskonałym izolatorem cieplnym.

Idealna pojemność butelki – 500 ml. Nie za mało, nie za dużo, nie za ciężko. Można ją stosować do wszelkiego rodzaju napojów – nie wchodzi w reakcje nawet z alkoholami.

Założyciele marki pomyśleli o wszystkim – szerokość szyjki butelki pozwala na wrzucenie do środka kostek lodu.

Korek butelki jest wyposażony w sylikonową uszczelkę, dzięki czemu napój na pewno się nie wyleje, niezależnie od pozycji w jakiej będziesz ją trzymać!

www.winkbottle.com

Zdjęcia: Domi Kurska 

.!!!KONKURS!!!

Mamy dla Was do wygrania 3 butelki WINK! Wystarczy, że w komentarzu (tutaj, nie na Facebooku) napiszecie jaki macie fajny pomysł na wzór na butelce – być może trafi on na butelki lub kubki WINK Bottle. Najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy w piątek (27 lipca), o godz. 13.00.

TU I TERAZ