Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Włączamy E-domówki, czyli jak przeżyć pandemię i nie zwariować

Nie musicie się martwić, gdy powróci lockdown. Internet pomoże pokonać kwarantannę i pozwoli spędzić czas z przyjaciółmi online. Jak to zrobić? Wystarczy wykazać się kreatywnością.
.get_the_title().

Poddanie się kwarantannie i pozostanie w domu może okazać się frustrujące, a my prawdopodobnie będziemy tęsknić za spotkaniami ze znajomymi. Dlatego postarajcie się wykorzystać kreatywność na swoją korzyść i spróbujcie jak najlepiej spożytkować czas spędzony w domu. I to również wśród znajomych!

Wyłączcie tryb spotkań. Zostańcie w domu. I odkryjcie nowe sposoby na łączenie się ze znajomymi.

Wspólne momenty spędzane z ulubioną ekipą wnoszą do naszego życia zbyt dużo energii, uśmiechu i radości by tak łatwo z nich zrezygnować. W dodatku, kto jak nie najlepszy przyjaciel poprawi nam humor nawet w najgorszy dzień? Właśnie! Dlatego nie dajcie się i znajdujcie pomysły by być w ciągłym kontakcie ze znajomymi.

źródło: wyborowa

Adaptując się do obecnych warunków, Wyborowa na czas pandemii, zachęca do kreatywnych spotkań online. Umożliwi nam to szereg aplikacji i programów do komunikacji. Dzięki nim możecie w dalszym ciągu robić całe mnóstwo rzeczy w większym gronie.

Spróbujcie sił we wspólnych rozgrywkach w gry planszowe. Oferta planszówek online jest naprawdę bogata, więc wystarczy zebrać ekipę i można zaczynać e-domówkę połączoną z dobrą zabawą, która potrafi zacieśnić niejedną relację.

Do grania najczęściej wystarczy jedynie komputer wraz z dostępem do sieci, gdzie znajdziemy wiele stron oraz aplikacji, które pozwalają na darmowe granie w planszówki, a nawet na zapisywanie postępów w grze. Na pewno będziecie mieli przy tym dużo frajdy, a internet da wam możliwość posiadania swobodnego dostępu do dużego katalogu gier, których nie macie jeszcze w swojej domowej kolekcji.

źródło: wyborowa

Co więcej? Wspólne karaoke brzmi równie dobrze i może przerodzić się w całkiem niezłą imprezę, bo przecież dobra zabawa zależy od ekipy, a nie od miejsca spotkania!

A jeśli jesteście bardziej kreatywni to zorganizujcie pub quiz. Niech wszyscy zrobią sobie ulubione drinki i zasiądźcie wspólnie do rozwiązywania pytań.

Gwarantowana najlepsza i pełna emocji zabawa. Zorganizujcie E-domówkę i przekonajcie się sami!

Jak widzicie, wiele się zmieniło, ale pandemia nie wyklucza nas z życia towarzyskiego i imprezowego trybu. Wszystkie te momenty, w których byliśmy razem, na domówce czy w klubie możemy przenieść do sieci.

Chwilowo wyłącz tryb spotkań, ale nie rezygnuj z dobrej zabawy, tylko znajdź na nią właściwy do otaczających nas warunków sposób.

A jak wy byście zorganizowali e-domówkę? Weźcie udział w konkursie marki Wyborowa i podzielcie się swoim przepisem na najlepszą domówkę w Trybie Online! Odpowiedzi wysyłajcie tutaj.

Tekst: Marta Mankiewicz

TU I TERAZ

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś pełnoletni/a?