Wskocz sprzed laptopa na motocykl. Lenovo daje możliwość wygrania kultowego Ducati Monster

Szybkość to dzisiaj zarówno domena pojazdów mechanicznych, jak i sprzętu komputerowego. Na torze wyścigowym króluje Ducati, a przed biurkiem laptopy Lenovo. Teraz przyszli użytkownicy ThinkBook tej marki mają szansę wygrania motocykla Ducati Monster.
.get_the_title().

Dynamika świata, w którym przyszło nam egzystować, sprawia, że musimy korzystać z wyjątkowo szybkich sprzętów, żeby nadążyć za wszelkimi zmianami. A te przychodzą zupełnie niespodziewanie każdego dnia. W pracy goni nas czas i deadline’y, więc po robocie chcemy jak najszybciej dotrzeć do domu, żeby odpocząć lub oddać się swoim ulubionym rozrywkom.

Dla osób, którym zależy, aby praca i nauka stały się bardziej komfortowe i szybkie, Lenovo przygotowało laptopy z serii ThinkBook. Stanowią one świetną propozycję eleganckiego laptopa wyposażonego w wydajne podzespoły. Wyróżnia je smukła, cienka konstrukcja, która zachwyca nie tylko designem, ale i solidnością wykonania.

Laptopy ThinkBook stworzone są dla osób pragnących mobilnych rozwiązań do nauki, pracy biurowej czy rozrywki. Docenią je studenci, uczniowie, przedsiębiorcy czy profesjonaliści z różnych branż i firm.

Do takich urządzeń należy ThinkBook 14 drugiej generacji, który w najwyższej konfiguracji wspierany jest przez procesor AMD Ryzen™ oraz Intel Core 11. generacji. Nowoczesny laptop minimalizuje również trudności i niedogodności związane z pracą zdalną. Funkcja eliminacji hałasu oparta na sztucznej inteligencji optymalizuje dźwięk podczas telekonferencji, a specjalne elementy sterujące zapewniają większą kontrolę nad tym, co przekazuje mikrofon.

Praca zdalna nie musi oznaczać ciągłego siedzenia w domu przed komputerem.

Skoro głównym narzędziem potrzebnym do jej wykonywania jest laptop, możemy ją przecież zabrać wszędzie ze sobą. Trzeba tylko mieć do tego odpowiedni środek transportu. I tutaj Lenovo Polska przynosi szybkie rozwiązanie. Producent zorganizował konkurs ThinkBook! ThinkDucati! Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakup jednego z modeli laptopów Lenovo serii ThinkBook oraz zarejestrowanie dowodu zakupu.

Zakup wybranego ThinkBooka oraz zarejestrowanie się na stronie konkursu daje szansę na wygranie 1000 złotych oraz umożliwia udział w wyścigu po nagrodę główną – motocykla Ducati Monster. Najnowszy model z oferty włoskiego producenta cechuje się niewielką wagą i rozmiarem, łatwością w prowadzeniu oraz najnowocześniejszą elektroniką, które oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz przyjemności z jazdy.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Kup wybranego laptopa Lenovo ThinkBook u jednego z autoryzowanych Partnerów Lenovo, wymienionych w Regulaminie Konkursu i zachowaj dowód zakupu.

2. Następnie wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz prześlij zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.

3. W ciągu 14 dni od momentu zakupu produktu promocyjnego wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony, dołączając odpowiedzi na Zadanie konkursowe.

4. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania, w tym dwóch w formie opisowej i jednej w formie zdjęcia. W konkursie ceniona jest pomysłowość uczestników – im bardziej kreatywne prace, tym większa szansą na wygraną.

5. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia masz szansę na wygranie jednej z 30 nagród tygodnia o wartości 1000 zł oraz nagrody głównej – motocykla Ducati Monster.

Szczegóły Konkursu oraz pełną listę modeli objętych promocją można znaleźć na stronie https://lenovo.pl/thinkbook/ oraz w regulaminie.

W każdym tygodniu trwania akcji uczestnicy mają szansę na wygranie 1000 zł i przejście do finałowego wyścigu po nagrodę główną – motocykl Ducati Monster. Najnowszy model z oferty włoskiego producenta cechuje się niewielką wagą i rozmiarem, łatwością w prowadzeniu oraz najnowocześniejszą elektroniką, które oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz przyjemności z jazdy. Konkurs trwa do 31 sierpnia 2021 roku.

TU I TERAZ