Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Wszystko wskazuje na to, że nowym Batmanem zostanie Robert Pattinson

Jeśli tak się stanie, w kinie możemy spodziewać się jeszcze tłumów niż zazwyczaj. Oprócz fanów Mrocznego Rycerza na sali kinowej zasiądą pewnie także wielbiciele sagi "Zmierzch", w których sercach tli się jeszcze miłość do Edwarda Cullena.
.get_the_title().

Wiadomość o tym, że to właśnie Pattinson zagra tytułową rolę w filmie „The Batman” podał portal Variety, powołując się na swoje sprawdzone źródła. Co prawda zaznaczono, że ostateczne negocjacje jeszcze trwają, ale już niebawem sytuacja ma stać się jasna i oficjalna. Prawdopodobieństwo, że w Batmana wcieli się właśnie ten aktor jest naprawdę duże, gdyż w związku z tą produkcją nie pojawiają się inne wielkie nazwiska–pewniaki.

Wszyscy czekają teraz na oficjalny komentarz ze strony producentów filmu – firmy Warner Bros.

Tymczasem ten news wzbudził już wiele emocji. Pattinson popularność zdobył dzięki roli wampira – Edwarda Cullena w serii „Zmierzch”, która podbiła serca nastolatek, ale nie cieszyła się szczególną przychylnością krytyków. Choć istniało duże prawdopodobieństwo, że aktor zostanie już na zawsze zaszufladkowany jako bożyszcze młodzieży, to w jego dalszej karierze pojawiło się wiele ciekawych obrazów, jak np. „Dzieciństwo wodza”, „Good time” czy „High life”.

To jednak nie wszystkich przekonuje, co do słuszności wyboru odtwórcy legendarnego Batmana. W sieci zaczęły pojawiać się nawet petycje nawołujące realizatorów filmu do zmiany obsady.

Zdjęcia do „The Batman” mają zacząć się pod koniec tego lub najpóźniej na początku 2020 roku. Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Matt Reeves, który dał się poznać szerszej widowni głównie dzięki swoim ostatnim filmom „Ewolucja planety małp” i „Wojna o planetę małp”. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery, ale spekuluje się, że będzie to czerwiec 2021 roku.

Zdjęcie główne: Instagram @robfootsteps
Tekst: Kinga Dembińska

TU I TERAZ