Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pytają cię, jak będziesz na starość wyglądać z tatuażem? Pokaż im zdjęcia tej 56-latki

56-letnia modelka robiąca w sieci karierę pod pseudonimem Burning Lotus stała się inspiracją dla wielu ludzi – kobieta, ozdobiona tatuażami i piercingiem, udowodniła, że można wyglądać zmysłowo, niezależnie od wieku. Dla niej samej sztuka stała się terapią. Zobaczcie niezwykłe fotografie mieszkanki Teksasu.
.get_the_title().

Julie H. pochodzi z Teksasu. Swoją karierę zaczęła od publikowania zdjęć w popularnym serwisie dla artystów DeviantArt. To było w roku 2010 – miała wtedy 50 lat i była doświadczona życiową tragedią, z którą nie chce dzielić się ze światem. W 2012 roku – za sprawą jednego odważnego zdjęcia – stała się internetową celebrytką. W ciągu doby po wrzuceniu tej fotografii otrzymała 25 tys. powiadomień. Dzisiaj Julie działa pod pseudonimem Burning Lotus, a na platformie Tumblr śledzi ją 92 tys. osób. Jej alias oznacza 'ponowne narodziny’. – Z brudu może wyrosnąć coś pięknego. Sztuka przypomina mi, że mogą przezwyciężać słabości, rosnąć, narodzić się na nowo – mówi 56 letnia dzisiaj modelka.

Na czym polega fenomen? Pomimo tego że Julie jest kobietą bardzo dojrzałą, fotografuje się w zmysłowych pozach. Uwagę przyciągają przede wszystkim jej tatuaże i piercing.

Burning Lotus twierdzi, że publikowane przez nią zdjęcia stały się terapią. Dzięki komentarzom wsparcia i pozytywnemu odbiorowi jej odważnych fotografii jej życie całkowicie się odmieniło.

Mało tego, ponad 50-letnia modelka twierdzi, że wiele osób w różnym wieku (od 18 do 80 lat) przyznaje się do tego, że Julie mocno ich zainspirowała i dała energię i odwagę do działań i pokonywania przeciwności losu.

Nie ma się czemu dziwić. Zobaczcie, jak dojrzała modelka prezentuje się na zdjęciach. Jej odważne tatuaże dodatkowo są dowodem, że wiek nie stanowi żadnej przeszkody do zdobienia ciała.

TU I TERAZ