Sad Boys i Sad Girls mają swoje święto. Yung Lean zagra dzisiaj w Warszawie

Zaczynał od tumblrowej stylistyki – towarzyszyły mu kolorowe gify, japońskie znaki i rybackie czapki. Dziś jest już w pełni ukształtowanym artystą, który nieco odcina się od smutnej stylistyki, ale dalej jest jednym z najbardziej charakterystycznych młodych raperów. W Warszawie zagra dzisiaj Yung Lean.
.get_the_title().

Jakiś czas temu premierę miał długo wyczekiwany, trzeci studyjny albumu Yung Leana pt. „Stranger”. Po wydaniu płyty artysta wyruszył w koncertową trasę po Europie, podczas której odwiedził już Kraków, a dzisiaj odbędzie się jego występ w Warszawie.

Na album „Stranger” składa się 14 utworów, z czego kilka, jak np. „Red Bottom Sky”, „Hunting On My Own” czy „Skimask” zostało wypuszczonych wcześniej jako single.

Yung Lean zaczynał od tumblrowej stylistyki – kolorowych gifów, japońskich znaków i rybackich czapkek. Dziś jest już w pełni ukształtowanym artystą, który nieco odcina się od smutnej stylistyki, ale dalej rapuje w charakterystycznym dla siebie stylu. Bilety na jego występ znajdziecie poniżej.

TU I TERAZ