Z Prędkością Wyobraźni: NVIDIA Studio x MSI

NVIDIA Studio to nowa platforma, która ułatwi pracę kreatywnym. Jak działa możecie się przekonać w programie 'Z Prędkością Wyobraźni'. W najnowszym odcinku Robert Makłowicz opowiada o swojej pracy i o tym jak zmienia się rzeczywistość twórców YouTube'a.
.get_the_title().

NVIDIA Studio to nowa platforma programowa i sprzętowa, która ułatwia pracę kreatywnych osób, niezależnie od tego, czy bliżej im do Lightrooma, Photoshopa czy Cinema 4D i czy są profesjonalistami, czy po prostu robią to dla przyjemności. Jak wszystko szybko działa i nic się nie wiesza pracuje się po prostu lepiej.

NVIDIA Studio składa się z potężnych procesorów graficznych, które przyspieszają tworzenie treści oraz z  dedykowanych sterowników, które zapewniają najlepszą kompatybilność i wydajność popularnych aplikacji.

Całość uzupełnia oferta specjalnie zaprojektowanych laptopów obrandowanych RTX Studio i komputerów stacjonarnych wiodących producentów oraz zestawów Studio SDK, które deweloperzy mogą wykorzystać do dodawania funkcji renderingu, AI i przetwarzania wideo do swoich aplikacji. Tyle dobra w jednym miejscu, ale szczegóły za chwilę.

Jeśli wybierasz produkt z oznaczeniem RTX Studio, możesz mieć pewność, że jest on przeznaczony dla profesjonalistów.

Co gwarantuje? Wyjątkowo dobrą specyfikację, świetne podzespoły, wierne odwzorowanie kolorów, odpowiednie skalibrowanie. Do tego znajdziesz tam najnowszą kartę NVIDIA – kompatybilną z programami, z których korzystasz. NVIDIA współpracuje z twórcami oprogramowań, których używają profesjonaliści (tj. cały pakiet Adobe, Autodesk, Blender, Cinema 4D i wiele innych). Dzięki temu programy potrafią 'skomunikować się’ z NVIDIĄ po to, żeby wydobyć maksimum możliwości.

W pakiecie dostajemy na platformie NVIDIA Studio sterowniki, które stabilizują pracę programów.

Jak wygląda praca na sprzęcie z oznaczeniem RTX Studio? O tym możecie się przekonać w serii wywiadów 'Z Prędkością Wyobraźni’ pod patronatem MSI i NVIDIA Studio, gdzie zaproszeni goście opowiadają o swoich doświadczeniach w łączeniu pracy z technologią. Jednym z bohaterów jest Robert Makłowicz, który w typowy dla siebie sposób wspomina 20-letnią współpracę z operatorem Andrzejem Tomczakiem. Rozmowę prowadzi Włodek Markowicz.

To jest niesamowite, jak się zmienił język audiowizualny. Na YouTubie można zobaczyć moje pierwsze programy sprzed 20 lat… To jest tak potwornie śmieszne – mówi Makłowicz.

Robert Makłowicz i operator Andrzej Tomczak mieli okazję pracować na notebooku z serii Creator 15 wyposażonym w kartę graficzną NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 16GB GDDR6 i najnowszy procesor Intel® Core™ i7 dziesiątej generacji. To mobilny sprzęt, który zapewnia wysoką wydajność. Za sprawą największej dopuszczonej przepisami lotniczymi pojemności akumulatora wynoszącej 99,9 Whr oraz lekkiej konstrukcji notebooka można zabrać ze sobą swoje przenośne studio. To świetny sprzęt dla grafików, fotografów, filmowców, kompozytorów czy projektantów stron internetowych.

Laptopy zgodne z NVIDIA Studio, wyposażone w procesory graficzne z serii GeForce RTX 30 sprawiają, że edycja filmów 8K i praca z bardzo dużymi modelami 3D jest szybsza niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowym atutem jest możliwość tworzenia treści wspomaganych przez sztuczną inteligencję.

Wyświetlacz z technologią True Pixel zapewnia realistyczne, wierne odwzorowanie obrazów w rozdzielczości 4K, ze 100% pokryciem przestrzeni barw AdobeRGB. Oferuje fabrycznie skalibrowanie ekranu z parametrem Delta-E < 2, technologię True Color i weryfikację przeprowadzoną przez CalMAN.

Sprawdzi się do kreatywnej pracy, projektowania, edycji zdjęć i filmów.

TU I TERAZ