Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Za 2 miesiące w Warszawie będzie Internet. Grupa znana ze zmysłowych przebojów zagra w Palladium

Słynna amerykańska grupa The Internet, znana z umiejętnego i zmysłowego łączenia hip-hopu, soulu i alternatywnego r&b, niedawno powróciła z nowym singlem, a już 11 lipca zagra w Warszawie.
.get_the_title().

The Internet pojawili się na scenie w 2011 roku i dali się poznać jako ekipa, która umiejętnie łączy m.in. soul, hip-hop, trip-hop i alternatywne R&B. Założycielami kolektywu są wokalistka Syd oraz producent Matt Martians – niegdyś członkowie kolektywu Odd Future, należącego do Tylera, the Creatora. Ich debiutancki album „Purple Naked Ladies” przyciągnął uwagę nie tylko świetnymi dźwiękami, ale także odważnymi tekstami, opowiadającymi o seksualności wokalistki.

Dwa lata później do sprzedaży trafiła druga płyta, czyli „Feel Good”, która na dobre ugruntowała pozycję The Internet jako przedstawicieli niezależnych, choć zmysłowych i przebojowych brzmień. W roku 2015 zespół wypuścił pozytywnie oceniany przez krytykę oraz publiczność album „Ego Death”. Na krążku pojawili się tacy goście jak Kaytranada, Vic Mensa, Janelle Monáe czy wcześniej wspomniany Tyler the Creator. Ich ostatni, świetnie bujający singiel „Roll (Burbank Funk)” został wypuszczony 26 kwietnia i jest zwiastunem tego, że idzie nowe. Z pewnością na koncercie usłyszymy świeży materiał.

Na przestrzeni lat The Internet przekształciło się w wieloosobową grupę, która obecnie liczy 5 członków. W takim składzie ponad 2 lata temu odwiedzili Polskę po raz pierwszy i w takim składzie zagrają również tym razem.

Bilety możecie kupić poniżej.

TU I TERAZ