Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zabawa w Waszych rękach! Grupa LEGO® oddaje zabawę w ręce dzieci i zaprasza je do swojej pierwszej w historii Strefy Zabawy!

Z najnowszego badania LEGO® Play Well 2024 wynika, że tylko 30% polskich rodziców ma świadomość, że zabawa jest podstawowym prawem dziecka zapisanym w Konwencji ONZ. Wnioski z badania wskazują, że zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych jest nie tylko formą spędzania wolnego czasu, ale stanowi ważny element rozwoju młodych umysłów i jest idealną okazją do zacieśniania więzi rodzinnych.
.get_the_title().

Z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO oddaje zabawę w ręce dzieci. W ramach najnowszej kampanii 'Zabawa w Waszych rękach’ za pomocą szerokiego portfolio zestawów, prezentuje nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy. Ponadto startuje z pierwszą w historii strefą zabawy, w której to dzieci zadecydują jak chcą się bawić. Bezpłatna Strefa Zabawy LEGO będzie dostępna od 25 maja do 2 czerwca na praskim Placu Konesera w Warszawie.

Zabawa jako pomost budujący relacje

W ramach komunikacji 'Zabawa w Waszych rękach’ grupa LEGO podkreśla, że zabawa jest budulcem, który napędza kreatywność oraz wpływa na rozwój młodych umysłów, a także wspiera zacieśnianie więzi rodzinnych. Jak potwierdza 88% ankietowanych polskich rodziców, czas spędzony na zabawie pomaga im lepiej poznać swoje dziecko. To właśnie poprzez współuczestnictwo w rozrywce i dzielenie się emocjami tworzy się więź oparta na wzajemnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Wpływa to także na budowanie porozumienia na innych płaszczyznach – aż 89% respondentów przyznaje, że wspólnie spędzony czas poprawia ogólne samopoczucie rodziny.

W ramach kampanii 'Zabawa w Waszych rękach’ grupa LEGO wychodzi na przeciw dzieciom i ich rodzicom i za pomocą szerokiego portfolio zestawów, prezentuje nieograniczone możliwości kreatywnej zabawy. Ponadto, z okazji Dnia Dziecka grupa LEGO po raz pierwszy w historii zaprasza najmłodszych do specjalnie zaprojektowanej Strefy Zabawy, w której oddaje zabawę w ręce dzieci.

Strefa zabawy LEGO w Warszawie

W dniach 25 maja – 2 czerwca w Strefie Zabawy LEGO na praskim Placu Koneser w Warszawie, dzieci będą mogły tworzyć, doświadczać, budować oraz spędzać czas ze swoimi rodzicami. Specjalnie zaprojektowana przestrzeń będzie składać się z interaktywnych i tematycznych pokoi inspirowanych zestawami z najnowszej kampanii LEGO 'Zabawa w Waszych rękach’. Strefy: odjazdowa, odlotowa, błyskawiczna i kosmiczna pomogą dzieciakom odkrywać świat kosmosu, doświadczać szalonego wyścigu, wziąć udział w poszukiwaniu ukrytych figurek, czy wsiąść do balonu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy pobrać darmowe bilety, które będą dostępne w pięciu pulach na stronie www.LEGO.com/DzienDziecka. W dniach 16, 21, 25, 27 i 28 maja o godzinie 18.00 można będzie odebrać bilet na wydarzenie w jednym z dostępnych terminów (25.05-2.06). Okazanie wejściówki umożliwi wstęp do Strefy Zabawy LEGO. Z uwagi na duże zainteresowanie liczba miejsc jest ograniczona. Wydarzenie jest rekomendowane dla dzieci w wieku 5-12 lat, pod opieką dorosłych. 

Zródło: informacja prasowa

TU I TERAZ