Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Znamy line-up 7. edycji trasy Spragnieni Lata. Impreza gości w największych miastach w Polsce

Wystąpią artyści aktualni, którzy firmują swoimi nazwiskami niebanalne kompozycje oscylujące wokół popowo-rockowego brzmienia.
.get_the_title().

O muzycznej imprezie Spragnieni Lata pisaliśmy przy okazji ankiety, którą przeprowadził Cydr Lubelski jeszcze pod koniec minionej zimy. To już 5. rok marka ta organizuje muzyczne wydarzenia w różnych miejscach w Polsce – do tej pory udało się zorganizować 40 koncertów dla ponad 100-tysięcznej publiczności w 23 polskich miastach. Ten rok przyniesie kolejne koncertowe emocje – trasa Spragnieni Lata startuje już 14 lipca we Wrocławiu, a potem zagości w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Lublinie, gdzie 15 września odbędzie się wielki finał połączony z Lubelskim Świętem Młodego Cydru.

Jest na co czekać, bowiem line-up 7. edycji wydarzenia to artyści jak najbardziej aktualni, tchnący w rodzimą scenę świeżość.

Pokazujemy najciekawsze osobowości polskiej sceny muzycznej – mówi Tymon Tymański, dyrektor artystyczny projektu. – Stawiamy na naturalność, autentyczność i różnorodność. – dodaje.

Organizatorzy zaprosili na scenę duet Smolik//Kev Fox, Marcelinę, Kasię Lins i Bitaminę.

Łączy ich pasja i kreatywność, ale każdy z nich ma swój sposób na zaczarowanie publiczności – zapowiada piosenkarka i dziennikarka muzyczna, Novika.

Usłyszymy hip-hop podrasowany jazzowymi klimatami w wydaniu Bitaminy; bardzo osobisty soul z nowego krążka Kasi Lins; alternatywny, wzbogacony elektronicznymi brzmieniami pop Marceliny i wreszcie zupełnie nowy, zaskakujący projekt znanego z klubowych, akustycznych brzmień duetu Smolik//Kev Fox. Artyści z pogranicza sceny polskiej i brytyjskiej zapowiadają materiał z nowej epki, idealny na plenery, energetyczny i zachęcający do tańca – dodaje mówi Tymon Tymański.

Więcej informacji na temat projektu „Spragnieni lata” znajdziecie na stronie spragnienilata.pl i na
Facebooku.

Rozkład jazdy 7. edycji trasy Cydr Lubelski „Spragnieni Lata”:

14.07.2018 – WROCŁAW, Plac Nowy Targ

21.07.2018 – WARSZAWA, Park Sowińskiego

04.08.2018 – GDAŃSK, Stocznia Gdańska

11.08.2018 – POZNAŃ, Jezioro Maltańskie

15.09.2018 – LUBLIN, Błonia pod Zamkiem Lubelskim

Wstęp wolny!

TU I TERAZ