Zobaczcie pierwszy film “zza kulis” najbardziej tajemniczego serialu Netflixa

Długo trwała cisza, aż nagle Netflix zaczął intensywnie promować "Modyfikowany węgiel" – serial do tej pory okryty tajemnicą. Właśnie został udostępniony film, w którym Joel Kinnaman i Laeta Kalogridis opowiadają o nieśmiertelności w cyberpunkowej rzeczywistości, gdzie ludzką świadomość można zapisać w postaci cyfrowej i wgrać do dowolnego ciała.
.get_the_title().

Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi.

“Modyfikowany węgiel”, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat.

Do tej pory Netflix ukrywał ten serial, ale teraz zaczęła się jego wzmożona promocja. Właśnie został udostępniony film, w którym Joel Kinnaman i Laeta Kalogridis zdradzają więcej szczegółów. Możecie go zobaczyć poniżej.

Serial debiutuje na platformie już 2 lutego 2018.

TU I TERAZ