Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zobaczcie pierwszy film „zza kulis” najbardziej tajemniczego serialu Netflixa

Długo trwała cisza, aż nagle Netflix zaczął intensywnie promować "Modyfikowany węgiel" – serial do tej pory okryty tajemnicą. Właśnie został udostępniony film, w którym Joel Kinnaman i Laeta Kalogridis opowiadają o nieśmiertelności w cyberpunkowej rzeczywistości, gdzie ludzką świadomość można zapisać w postaci cyfrowej i wgrać do dowolnego ciała.
.get_the_title().

Nowe technologie przekształciły społeczeństwo: świadomość można zapisać i przechowywać w postaci cyfrowej, ludzkie ciała są wymienne, a śmierć nie jest już końcem istnienia. Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w powstaniu przeciwko nowemu porządkowi.

„Modyfikowany węgiel”, na podstawie klasycznej powieści cyberpunkowej autorstwa Richarda K. Morgana, to intrygująca opowieść o miłości, seksie, morderstwie i zdradzie, rozgrywająca się w przyszłości, którą od naszych czasów dzieli ponad 300 lat.

Do tej pory Netflix ukrywał ten serial, ale teraz zaczęła się jego wzmożona promocja. Właśnie został udostępniony film, w którym Joel Kinnaman i Laeta Kalogridis zdradzają więcej szczegółów. Możecie go zobaczyć poniżej.

Serial debiutuje na platformie już 2 lutego 2018.

TU I TERAZ