Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Zostań ambasadorem marki MSI

Producent sprzętu komputerowego MSI poszukuje ambasadora marki, którego chce wyłonić w konkursie o łącznej puli nagród w wysokości 60 tys. złotych i możliwości stałej współpracy z marką. Do dzieła!
.get_the_title().

Zasady są proste. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć oryginalny projekt wyróżniający się kreatywnością, warsztatem technicznym i osobowością. Tematyka pracy jest dowolna, jednak powinna charakteryzować się unikalnym stylem oraz wyrażać osobowość twórcy.

Pierwszy etap konkursu potrwa do 18 października.

Tematyka prac jest dowolna – mogą reprezentować portfolio, styl lub charakter twórcy. Gotowe materiały należy zamieścić w dowolnym serwisie w sieci. Może być nim kanał YouTube, Vimeo, Behance czy Instagram. Ważne, aby materiał był udostępniany jako publiczny oraz oznaczony następującymi hasztagami: #WEARECREATORS #AMBASADORKREATYWNYMSI. Do konkursu można złożyć kilka prac, jednak tylko jedną w danej kategorii:

– Animacja 2D/3D
– Fotografia
– Grafika 2D/3D
– Ilustracja
– Produkcja audio
– Video
– Inne

Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie: www.promocje.msi.com/konkurs-wearecreators

Spośród wszystkich poprawnie wypełnionych zgłoszeń specjalna komisja powołana przez MSI wybierze 8 twórców, którzy wezmą udział w drugim, finałowym etapie konkursu. Finał potrwa od 2 do 15 listopada 2020 r. W tym etapie zmagań każdy z twórców będzie poproszony o zrealizowanie krótkiego, 60-sekundowego materiału video pokazującego jego proces kreacji i tworzenia. Przygotowane materiały zostaną opublikowane na kanałach MSI. Z 8 finalistów komisja wyłoni 2 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody główne oraz tytuł 'Ambasadora Kreatywnego MSI’. Prócz tego każdy z uczestników finałowego etapu otrzyma nagrodę specjalną oraz szansę na dalszą współpracę z MSI jako 'Kreator MSI’.

Łączna pula nagród wynosi 60 tys. złotych. Główną nagrodą jest komputer MSI Creator P100A, monitor MSI PS341WU oraz laptop MSI Creator 15M.

Sprzęty firmy MSI to komputery stworzone z myślą o potrzebach twórców oraz zostały zoptymalizowane i przetestowane do pracy na dużych plikach. Charakteryzują się wygodą pracy, wysoką jakością monitora, jak i odwzorowaniem kolorów i prędkością renderingu. Jako nagrody specjalne dla pozostałych finalistów przewidziano 6 tabletów Wacom Cintiq 16. Ten tablet charakteryzuje się nie tylko ekranem Full HD, ale także żywymi kolorami i bezbateryjnym piórkiem.

TU I TERAZ