Adaptogeny Mother’s Protect to antidotum na stres i intensywny tryb życia. Recenzja adaptogenów Mother’s Protect

Polska marka Mother's Protect nad swoją pierwszą mieszanką dobroczynnych adaptogenów pracowała ponad 4 lata i udowadnia, że natura nie może się mylić. Mieliśmy okazję sprawdzić te produkty – oto nasza recenzja adaptogenów Mother's Protect.
.get_the_title().

Czy ekstrakty z roślin mogą mieć realny wpływ na nasze samopoczucie, dodawać energii i harmonizować procesy zachodzące w organizmie? Do holistycznego wsparcia zdrowia zachęca marka Mother’s Protect, której produkty mieliśmy okazję wypróbować. Założyciele marki to entuzjaści życia w zgodzie z naturą. Już sama nazwa wskazuje, że za główny cel obrali sobie, aby mądrze wykorzystać ochronę i wsparcie, które oferuje ludziom Matka Natura.

Po latach eksperymentów, których celem było znalezienie idealnych proporcji, powstała pierwsza mieszanka adaptogenów.

Efekty jej działania przerosły najśmielsze oczekiwania twórców, a opinie od pierwszych użytkowników były inspiracją do nadania tej niepozornej, ale kryjącej w sobie niezwykłą moc mieszance nazwy Czarodziej. Mimo zagadkowej nazwy, za działaniem eliksiru nie stoi żadna magia, tylko setki dowodów naukowych i tysiące lat doświadczenia dalekowschodnich kultur, które stosowały adaptogeny jeszcze na długo przed wynalezieniem mikroskopu.

Mieliśmy okazję go przetestować. Jaka jest nasza opinia? To naprawdę działa!

Czarodziej to unikalne połączenie adaptogenów wspierające przystosowanie organizmu do ekstremalnych i stresujących warunków.

Ten produkt jest szczególnie ceniony w środowisku osób prowadzących intensywny tryb życia. Jeśli jesteście pracownikami umysłowymi, zawodowymi sportowcami lub po prostu musicie w swoim życiu łączyć wiele obowiązków – będzie dla was wybawieniem. W jego skład wchodzi m.in. szczodrak krokoszowaty, który zwiększa adaptację organizmu do stresujących sytuacji i optymalizuje pracę układu krwionośnego, a także różeniec górski, który z kolei dba o pracę serca, stymuluje percepcję i ma korzystny wpływ na zmęczenie i bóle głowy wywołane stresem.

Sukces Czarodzieja ośmielił jego pomysłodawców do opracowania receptur kolejnych eliksirów i stworzenia marki skupiającej się wokół ludzi poszukujących naturalnego wsparcia ciała i umysłu.

W ten sposób do grona zdrowotnych eliksirów dołączyła Królowa, Aura, Gotu Kola, Różeniec Górski i Ashwagandha. Niezależnie od tego, na jakie rezultaty liczycie, na pewno znajdziecie mieszankę dopasowaną do waszych potrzeb.

Królowa to produkt stworzony z myślą o kobiecych sprawach. Stanowi niepowtarzalne połączenie naturalnych ekstraktów shatavari oraz korzenia maca, które pozytywnie wpływają na utrzymanie dobrego samopoczucia (szczególnie przed i po cyklu miesiączkowym), chronią i regenerują układ rozrodczy, a także stymulują produkcję mleka matki.

Aura natomiast została okrzyknięta eliksirem szczęścia. Praca nad jej recepturą trwała blisko 2 lata. ’W tym czasie dopracowaliśmy skład Aury do perfekcji’ – informują na stronie pomysłodawcy autorskiej mieszanki. W jej skład wchodzi m.in. cytryniec chiński, który przyczynia się do przywrócenia dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego, wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby i oczyszcza organizm.

W naszej recenzji nie możemy też pominąć Różeńca Górskiego, który jest swoistym wybawieniem dla osób z wymagającym harmonogramem dnia i wsparciem dla tych, którzy nie chcą poświęcać zdrowia ani życia rodzinnego dla kariery.

Teraz w naszej recenzji skupimy się na tym, co czyni adaptogeny Mother’s Protect wyjątkowymi na tle konkurencji, czyli sposobie ekstrakcji, który gwarantuje najwyższą możliwą przyswajalność.

Wytwarzający eliksiry, zielarze korzystają z czasochłonnych receptur, wymagających pasji i cierpliwości. Dzięki temu produkt zawiera pełną gamę składników, które naturalnie występują w roślinie – zarówno tych określanych jako 'aktywne’, jak i wszelkich innych, tzw. 'pobocznych’. Dzięki temu mamy pewność, że do naszego organizmu dostaje się tylko to, co najlepsze. Bez sztucznych dodatków i ulepszaczy. Nie bez znaczenia jest też postać, w jakiej znajduje się preparat. Badania naukowe i opinie tysięcy doświadczonych wielbicieli roślin adaptogennych jednogłośnie wskazują krople jako najlepiej przyswajalną formę, w jakiej możemy przyjmować adaptogeny.

Dbałość o każdy detal i poszanowanie dla natury widać również w designie marki, do którego twórcy przywiązują szczególną uwagę.

Recenzując adaptogeny Mother’s Protect, nie możemy także pominąć ich opakowań. Adaptogeny wysyłane są w ekologicznych opakowaniach, a w identyfikacji wizualnej widoczna jest inspiracja kulturą słowiańską i minimalizm, dzięki którym już pierwsze zetknięcie z produktem jest w naszej opinii niezapomniane. Jednak to jedynie przedsmak doświadczeń, których prawdziwym początkiem jest otwarcie buteleczki z adaptogenami Mother’s Protect. Lojalnie ostrzegamy, że później już trudno się z nią rozstać…

Adaptogeny nie są chwilową modą. To natura w swej najczystszej postaci, która była z nami od zawsze, ale dopiero od niedawna zaczęliśmy dostrzegać jej potencjał.

Filozofia marki pozwoliła tysiącom Polaków otworzyć się na moc i piękno natury w czystej postaci. Dołączycie do tego grona i włączycie adaptogeny do swojej codziennej troski o zdrowie?

Produkty marki Mother’s Protect znajdziecie tutaj.

Zdjęcia: Mother’s Protect
Tekst: DS

ZDROWIE