Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Apetyczne kosmetyki dla ciała i do domu – oto Baija!

Zmysłowe, aromatyczne i – co najważniejsze – naturalne. Zaczarowane w przepięknych, barwnych pudełeczkach zapachy stworzone prosto z darów natury.
.get_the_title().

Jak zatrzymać lato i całą radość, którą daje słońce? Odpowiedź brzmi: Baija! Najbardziej pozytywna marka na rynku, łącząca w sobie naturalność, piękno i szczęście!

To coś więcej niż kosmetyki – to lek na przygnębienie w postaci szczęścia zamkniętego w słoiku!

Elisabeth i Fabrice są pasjonatami architektury wnętrz i pielęgnacji. Marzyli o stworzeniu radosnej marki, która połączy wszystko co najlepsze z tych dwóch różnych światów – udało im się to w 2012 roku. Od tej pory tworzą w Paryżu ekskluzywne doznania zapachowe. Nie ograniczają się w działaniu – produkują kosmetyki do ciała i do domu. Wszystkie produkty są naturalne i powstają na podstawie nowatorskich francuskich receptur.

ŹRÓDŁO: BAIJA

Baija jest aktem sprzeciwu wobec sztucznych i smutnych kosmetyków. Rzuca wyzwanie poważnym etykietom, na których wypisany jest tajemniczo brzmiący skład. Tutaj każdy produkt mieści w sobie całą gamę zmysłowych zapachów, które przywołują skojarzenia z naturą. Nieoczywiste połączenia nut zapachowych sprawiają, że od kosmetyków wprost nie można się oderwać! Do wyboru jest wszystko, na co macie ochotę – peelingi, mgiełki, kremy, ale i dyfuzery zapachowe czy świece.

Egzotyczne olejki, jaśminy, bergamotki czy nuty orientalne i kwiatowe – to wszystko zamknięto w kolorowych słoiczkach Baija.

Chociaż egzotyczne wakacje pełne nowych doznań są w tym roku odległym marzeniem, to Baija jest fantastycznym sposobem, by poczuć na skórze powiew tropikalnej świeżości. W jednej chwili możecie się przenieść na rajską plażę lub zanurzyć w kwiatowym ogrodzie. Tę receptę na zatrzymanie radości i słońca możecie kupić w drogeriach Douglas.

ŹRÓDŁO: BAIJA

Zdjęcie główne: materiały prasowe Baija
Tekst: KN

ZDROWIE