Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Butelki na wodę z kryształami. Mają sprawić, że płyn nabierze wyjątkowych właściwości

Nie sprawią wprawdzie, że woda stanie się krystalicznie czysta, ale gwarantują inny rodzaj magii.
.get_the_title().

Niedawno pisaliśmy o tym, że świat oszalał na punkcie kryształów, którym przypisuje się uzdrawiające i dobroczynne właściwości. Mimo że związany z nimi biznes ma swoją ciemną stronę, bo daleki jest od zasad fair trade, popyt na nie maleje.

Najnowszym produktem, który ma przyciągnąć uwagę osób wierzących w moc kryształów, są wielorazowe butelki na wodę od marki Glacce.

Umieszczone w butelkach minerały nie tylko efektownie wyglądają, ale przede wszystkim mają naładować wodę wyjątkowymi właściwościami.

Wersja z ametystem, zdaniem producentów, zapewni osobie z niej korzystającej spokój ducha, wyostrzy jej intuicję i zwiększy kreatywność. Butelka z różowym kwarcem to z kolei nośnik miłości, piękna, współczucia i uzdrowienia.

Jeśli do tej pory temat wyjątkowych właściwości kryształów średnio was interesował, ale uznacie, że butelki są ładne, a kto wie, czy przy tym nie „magiczne”, więc w sumie można by sobie taką sprawić, to szykujcie się na inwestycję rzędu ok. 320 złotych. Niewiele mniej, bo ok. 270 złotych kosztują wielorazowe słomki z kryształami, które również są w ofercie firmy.

Trzeba przyznać, że wellness bywa zaskakujący. I nietani!

Butelki są dostępne tutaj.

Źródło zdjęć: Glacce.com
Tekst: KD

ZDROWIE