Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Czarne chmury nad Salone del Mobile Milano. Targi przełożono!

Nowa data targów ma związek z bezpieczeństwem gości i wystawców. Jedno z największych na świecie wydarzeń poświęconych wzornictwu i wnętrzom miało rozpocząć się 21 kwietnia.
.get_the_title().

Wszystko to za sprawą coraz szybciej rozprzestrzeniającego się w Europie koronawirusa. Włochy mają obecnie najwyższą wśród europejskich państw potwierdzoną liczbę zachorowań. W Lombardii notuje się najwięcej przypadków – na ten moment ponad 240. Niestety liczba zakażeń wciąż rośnie.

O nowej dacie targów poinformował burmistrz miasta.

W komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych Giuseppe Sala ogłosił, że wydarzenie rozpocznie się prawdopodobnie 16 czerwca.

Targi wnętrzarskie Salone del Mobile organizowane są od 1961 roku. To znacznie więcej niż ekspozycja mebli. Produkty prezentowane w Mediolanie mają ogromny wpływ na rozwój branży meblarskiej i wykończeniowej. Podczas zeszłorocznej edycji centrum wystawienniczo-targowe Fiera Milano w ciągu 6 dni odwiedziło ponad 386 tys. osób pochodzących ze 181 krajów. Targom towarzyszą liczne wydarzenia, wystawy i inicjatywy rozrzucone po różnych dzielnicach Mediolanu.

Źródło: domusweb.it
Źródło: archipanic.com
Źródło: domusweb.it
Źródło: domusweb.it

Tekst: Ola Oleszek

ZDROWIE