Kobiece Weekendy to relaks dla ciała i duszy. Poznaj Projekt SELFLOVE

Kiedy ostatni raz tak naprawdę zrobiłaś coś tylko dla siebie?
.get_the_title().

Wellbeing jest szalenie ważny w naszym życiu. To stan, w którym czujemy się komfortowo, mamy poczucie, że realizujemy swój własny potencjał i potrafimy radzić sobie ze stresem. To także odczuwanie zadowolenia i radości z życia oraz troska o zdrowie i dbanie o aktywność fizyczną.

Jeśli masz poczucie, że ciężko zadbać ci o każdy z tych aspektów i to, czego potrzebujesz to porządny reset, który pozwoli ci lepiej poczuć swoje ciało, to zapoznaj się z Projektem SELFLOVE.

zdjęcie: Kamila Skorek

Projekt SELFLOVE to pomysł fizjoterapeutki Aleksandry Jędrzejewskiej oraz dietetyczki i pasjonatki zdrowego stylu życia Agnieszki Bojdy. Dziewczyny zbliżyły te same poglądy i spostrzeżenia na temat problemów zdrowotnych, które często obserwowały u swoich pacjentów.

Postanowiły stworzyć autorski Projekt SELFLOVE, czyli regeneracyjny program warsztatowy kierujący się holistycznym podejściem do zdrowia.

Dziewczyny na pierwszym miejscu stawiają dobro człowieka. Wiedzą, że najlepsze rezultaty da kompleksowe działanie. W ramach Projektu SELFLOVE oferują szeroki wachlarz usług wellbeing, gdzie możesz liczyć zarówno na wsparcie dietetyka, jak i fizjoterapeuty, medytację oraz aktywność fizyczną.

A więc: wellbeing na najwyższym poziomie i idealne warunki do regeneracji twojego ciała i umysłu.

zdjęcie: Kamila Skorek
zdjęcie: Kamila Skorek

Decydując się na regenerację cała i umysłu z Projektem SELFLOVE, możesz wziąć udział w Kobiecym Weekendzie bądź zorganizować prywatny prozdrowotny event dla bliskich, a nawet dla pracowników swojej firmy.

Kobiece Weekendy odbywają się cyklicznie na terenie całej Polski. Zasługują na wyróżnienie, ponieważ takich regeneracyjnych wyjazdów jeszcze nie było!

Podczas 3 dni spędzonych w damskim gronie, w perfekcyjnie dobranej lokalizacji z dala od zgiełku, możesz liczyć na najlepsze warunki do wyciszenia i relaksu. Oczywiście plan działania na weekend będzie odpowiednio dopasowany, a ty będziesz otoczona najlepszymi dietetykami, trenerami i fizjoterapeutami.

zdjęcie: Kamila Skorek
zdjęcie: Stokłosa Fotografia

Podczas Kobiecego Weekendu masz zagwarantowane zakwaterowanie, wyżywienie, korzystanie ze strefy wellness, konsultacje z dyplomowanymi specjalistami, warsztaty mindfulness, poranną i wieczorną jogę oraz powitalny prezent. Dziewczyny mają jeszcze miejsca na czerwcowy wyjazd do Hotelu Talaria Resor & Spa w Trojanowie oraz lipcowy weekendowy pobyt w Siewierzu w Hotelu 4* Natura Residence Business & SPA. Program i całą, bogatą ofertę znajdziecie tutaj.

Prozdrowotne eventy i wyjazdy integracyjne są również w zasięgu działalności Projektu SELFLOVE.

Dziewczyny działają także na większą skalę i mogą pomóc w regeneracji pracowników firmy – i tu już nie tylko płci pięknej! Do wyboru są organizowane w biurze warsztaty zdrowotne i pomagające radzić sobie ze stresem bądź fizjoterapia czy konsultacje ze specjalistami. Zważając na fakt, że stres znacząco wpływa na zdrowie i samopoczucie w pracy, jest to ważny aspekt, który każdy właściciel firmy powinien mieć na uwadze.

Ola i Aga tworzą Projekt SELFLOVE z pasją i wielkim sercem. Nic dziwnego, że ich zaangażowanie przekłada się na tak wspaniałe efekty, dzięki którym możesz dać wytchnienie swojemu ciału i umysłowi.

Zdjęcie główne: Stokłosa Fotografia

ZDROWIE