Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

„Nie łam się, chodź na jogę online!” – w czasach #zostajewdomu Artegence i Efigence zaprasza wszystkich na jogę online

Prawie cała branża reklamowa i digital pracuje obecnie z domów – kolejny tydzień pracownicy spędzają na videocallach, komunikatorach, mailach. Brak fizycznych spotkań, rozmów twarzą w twarz czy możliwości odreagowania po pracy poprzez sport, dla tych aktywnych są trudne do zaakceptowania. Z pomysłem na złagodzenie tej sytuacji wyszły firmy Artegence i Efigence – zapraszają branżę na jogę online, w czwartki o 18:00, poprzez transmisję live na Facebooku.
.get_the_title().

Zajęcia prowadzi Yoga Master Karolina Eisentraut – na co dzień powiązana z firmą i działem Client Service, prywatnie – certyfikowany nauczyciel Hatha&Vinyasa jogi.

Na praktykę jogi zaproszeni są wszyscy – pracownicy, klienci, branża. Ogółem – każdy, kto czuje potrzebę i chciałby skorzystać z zajęć, zgodnie z hasłem – „Nie łam się, chodź na jogę online!”.

Zajęcia z jogi w firmie praktykowaliśmy już od dłuższego czasu. W ostatni czwartek zrobiliśmy pierwszą edycję online, tak naprawdę na próbę. Pomysł takiej alternatywy zrodził się z zaistniałej sytuacji i okazał fajnym rozwiązaniem, z którego w zeszłym tygodniu skorzystało dwa razy więcej osób niż na zajęciach stacjonarnych, w tym wiele spoza naszej firmy. Mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek liczba co najmniej zostanie podwojona – zapraszam serdecznie wszystkich, którym brakuje odreagowania, rozciągnięcia zastałych mięśni i ruchu tak samo jak nam! – komentuje Karolina Eisentraut, prowadząca zajęcia jogi.

W tym trudnym okresie, staramy się sobie pomagać na różne sposoby. Tak, by nie wariować w domach, nie narzekać, „nie łamać się”. Dlatego też, oprócz codziennych rozmów o projektach i nie tylko, wspólnie z Karoliną postanowiliśmy zarazić was pasją do jogi online, która okazuje się równie fajna, co ta stacjonarna. Zasada jest prosta – jeśli lubisz się ruszać, rozciągać, brakuje ci sportu i odreagowania w tej niecodziennej sytuacji, te zajęcia są właśnie dla ciebie. Zapraszamy! – komentuje Ewelina Gutkowska, Head of Communication w Artegence.

Najbliższe zajęcia odbędą się w ten czwartek (26.03.2020) jako transmisja live na profilu:
https://www.facebook.com/artegence/

Profil instruktorki, Karoliny Eisentraut: @Karo_om

ZDROWIE