Dołącz do Eco Avengers!

Jesteś gotowy zakasać rękawy i pracować nad tym, żeby w miastach budowało się bardziej ekologicznie? Polski Związek Firm Deweloperskich szuka właśnie Ciebie.
.get_the_title().

Słyszałeś o patodeweloperce? No my też. Nie interesuje Cię jednak patoaktywizm, w którym chodzi o obrzucanie kupą innych, żeby zdobyć parę lajków, tylko naprawdę chcesz coś zmienić? Nie interesuje Cię bycie znanym z tego, że jesteś znany lub ciągle mówisz innym co mają robić?  No to wpadaj do nas!

Od 2019 Polski Związek Firm Deweloperskich prowadzi projekt Eco Avengers – powołał do życia grupę ekspertów, która po dziesiątkach tysięcy godzin harówki zrobiła prosty Eko Przewodnik dla Deweloperów.

No bo przecież Ty też chcesz gdzieś mieszkać, pracować i potupać nóżką w sobotni wieczór?! Nie chodzi więc o to, żeby nie budować tylko budować bardziej ekologicznie. Przewodnik wydany i co teraz? Na 2020 Eco Avengers mają wiele zadań. Od grup szkoleniowych dla deweloperów (pierwsza – Jak przesadzać drzewa), przez udział w akcjach sadzenia drzew (w 2019 w ramach akcji Do Nasadzenia wraz z firmą Torus posadziliśmy ponad 100 tys. drzew w dwa weekendy, a na ten rok plany są ambitniejsze), akcje edukacyjne dla inwestorów, urzędników i użytkowników, udział w konferencjach, po wszelkie dozwolone formy przekonywania naszych deweloperów, by być bardziej eko!

Szukamy więc na kilkumiesięczny płatny staż (a może i na stałe) super bohatera, który czuje temat ekologii, ale jest realistą i wie, że nie od razu Rzym zbudowano.

Jesteś mistrzem zorganizowania i nie ma tematu, którego byś nie ogarnął? Twoje teksty rozbawią nawet Prezesa Jarosława? Jesteś masterem organizacji melanży last-minute na 200 osób? Jak trwoga to do Ciebie? Ślij zgłoszenie!

Twoim zadaniem będzie wspieranie Eco Avengersów w organizacji ich wystąpień, szkoleń, przygotowaniu materiałów graficznych, prezentacji oraz wspieranie naszego działu kreatywno-marketingowego w innych działaniach naszej organizacji. Będziesz koordynował akcje eko, zbierał info od deweloperów, promował prymusów i nie hejtem, a chwaleniem zmieniał rzeczywistość.

Kogo dokładnie szukamy?

Nie interesuje nas Twój wiek, ale obstawiamy, że jesteś młodą osobą, prawdopodobnie studentem. Możemy się dogadać co do godzin pracy (w rozsądnym zakresie), żebyś mógł kontynuować swoją edukację. Doświadczenie? Interesuje nas czy Ci się chce i czy jesteś zaradny. Fajnie jakbyś to uprawdopodobnił np. organizacją szlachetnej paczki, działalnością w samorządzie, lokalnej drużynie piłkarskiej albo kółku gospodyń wiejskich.
Chcesz się rozwijać w szeroko pojętym PRze, marketingu czy organizacji wydarzeń, a ekologiczne morderstwo, którego jako ludzkość dokonujemy na naszej planecie nie jest Ci obojętne?

Prześlij do nas CV (które nie jest dla nas najważniejsze) i coś dzięki czemu poczujemy, że to właśnie Ty – list motywacyjny, wiersz, zdjęcie, film, laurka itp. – wszystkie formy dozwolone. Czekamy na Ciebie pod adresem: ecoavengers@pzfd.pl

 

Zmiany Klimatu