Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kultowy kiosk Dawida Podsiadły wylicytowany na aukcji WOŚP przez markę Answear dostał nowe ekożycie

Marka obiecywała w styczniu, że zrobi z tym nietypowym fantem coś fajnego i słowa dotrzymuje, ruszając z akcją #EKOisTheAnswear.
.get_the_title().

Na tegoroczną aukcję WOŚP na portalu Allegro trafiło wiele niezwykłych przedmiotów przekazanych m.in. przez celebrytów i artystów. O najciekawszych z nich, w tym właśnie o kiosku Dawida Podsiadły, pisaliśmy tutaj.

Przypomnijmy, że zielony blaszak wziął udział w kampanii promocyjnej ostatniej płyty artysty pt. „Małomiasteczkowy”.

W dniu premiery krążka kiosk z szyldem „Muzyka, prasa, bilety, Podsiadło” stanął pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Dawid we własnej osobie sprzedawał z niego uradowanym fanom swoją płytę.

Charytatywni.allegro.pl

Postanowił później dać drugie życie tej zielonej budce, przekazując ją na aukcję WOŚP. W ogłoszeniu o sprzedaży piosenkarz nie stawiał przed nowymi właścicielami kiosku żadnych wymogów, oprócz takiego, że muszą mieć go gdzie postawić i nie może on pełnić funkcji mieszkania. Wcale więc nie było pewne, jakie będą dalsze losy blaszaka.

Kiedy jednak aukcję wygrała marka Answear (kwotą ponad 300 tysięcy złotych!), od razu zapowiedziała, że stanie się z nim coś fajnego!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Answear.com (@answear)

I stało się! „Małomiasteczkowy” kiosk dostał nowe życie, jakiego mogą mu pozazdrościć budki z całej Polski.

Został ulokowany na krakowskim Bezogródku, który jest liczącym ponad 2 tys. m² zielonym terenem w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Błoni, Parku Jordana, a także miasteczka akademickiego.

Będzie tam służył za punkt, do którego można przynosić nienoszone już ubrania. „My nadamy im drugie życie, a Ty wesprzesz z nami Fundację Zielona Akcja, otrzymasz ekologiczne gadżety od ANSWEAR i dodatkowo zniżkę na asortyment!” – czytamy na oficjalnej stronie akcji„Za każdy kilogram ubrań, które trafią do kiosku – 2 zł wędruje na konto fundacji!”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Bezogródek food truck park (@bezogrodek)

Przynosić można odzież każdego rodzaju – damską, męską i dziecięcą, a także akcesoria. Ważne jest, żeby rzeczy nie były brudne czy zniszczone. Zresztą pewnie wiecie już, jak to działa, bo staramy się trąbić o takich fajnych akcjach przy każdej możliwej okazji.

Eko.Answear.com

Eko-kiosk działa od soboty, 9 czerwca, kiedy to nastąpiło oficjalne przekazanie go w nowe ręce przez poprzedniego właściciela, czyli samego Dawida Podsiadłę. Piosenkarz życzył „dobrego kioszczenia”, a my się do tych życzeń przyłączamy i trzymamy kciuki, żeby udało się zrobić w ramach tej działalności jak najwięcej dobrego!

Zdjęcie główne (od lewej): Eko.Answear.com i Instargam @Answear.com
Tekst: Kinga Dembińska

Zmiany Klimatu