Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Marzycie o własnym domku w górach? Możecie go wygrać i to w bardzo prosty sposób!

Całkowicie urządzony EKO DOM w sercu Tatr jest na wyciągnięcie ręki! Co musicie zrobić? Wziąć udział w Wielkiej Loterii Almette.
.get_the_title().

Zasady konkursu są bardzo proste, a wszystko, co należy zrobić, to od 1 września do 31 października zarejestrować kod z loteryjnego wieczka serka Almette lub MINI Almette na stronie loterii.

Każdy ma szansę zdobyć nagrodę główną, czyli wyjątkowy EKO DOM lub jedną z dziennych nagród 7 x 1000 zł.

źródło: mat. prasowe Almette

Atrakcyjna nagroda główna to EKO DOM, który powstał z myślą o komforcie i dbałości o środowisko, a zastosowane w nim rozwiązania są w pełni energooszczędne.

Odnawialne źródła energii w postaci instalacji fotowoltaicznej zamontowanej na dachu zamieniają energię słoneczną w elektryczną, co pozwala na produkcję własnego prądu i ograniczenie emisji CO2.

Projektanci domu Almette oszacowali, że przez 2 tygodnie panele są w stanie wyprodukować 165 kWh, co ogranicza emisję CO2 o 133kg, czego ekwiwalent to 11 posadzonych drzew.

źródło: mat. prasowe Almette

Co więcej, EKO DOM o powierzchni 80 m² został wykonany z naturalnego drewna świerkowego, a fundamenty obłożono okładziną z naturalnego kamienia. Projektanci gwarantują, że dom spełnia także wymogi izolacyjne, dzięki czemu podczas upałów nie nagrzewa się zbyt szybko, a podczas srogiej zimy długo utrzymuje ciepło wewnątrz.

źródło: mat. prasowe Almette
źródło: mat. prasowe Almette

EKO DOM jest w pełni wyposażony, dzięki czemu będziecie mogli od razu w nim zamieszkać.

Od drobiazgów po urządzenia AGD – jest w nim już wszystko! Ciepłe tony barw i drewno, które przeważają w domku, pozwalają na wymarzony relaks z widokiem na Giewont i panoramę Tatr.

źródło: mat. prasowe Almette

Na wzięcie udziału w Wielkiej Loterii macie czas do końca października.

Losowanie nagrody głównej odbędzie się w listopadzie. Pamiętajcie, aby zachować paragon oraz wieczko z kodem. Powodzenia!

źródło: mat. prasowe Almette

Tekst: mat. prasowe / M.M.

Zmiany Klimatu