Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Łoś, łoś… Gosia Bela – zobaczcie całą kampanię kolekcji Re.Design

Po pierwszych zajawkowych zdjęciach z najnowszej kolekcji marki Reserved, w końcu przyszedł czas na odsłonięcie wszystkich kart. Małgosia Bela nadal pozostaje główną twarzą kampanii, ale teraz towarzyszą jej model Jean Chang oraz… łoś.
.get_the_title().

Kojący głos Krystyny Czubówny, piękne portugalskie krajobrazy, subtelna i zmysłowa Gosia Bela, zyskujący coraz większą popularność Jean Chang oraz dostojny łoś, który przewrotnie stał się twarzą najnowszej kampanii marki Reserved. Oto przepis na video, które znajduje się w centrum materiałów promujących limitowaną kolekcję Re.Design. Klip jest elementem łączącym wszystkie dotychczasowe zajawki kampanii Reserved. Do tej pory mogliśmy podziwiać zjawiskowe kadry fotograficznego duetu Wunsche&Samsel z Gosią Belą w roli głównej.

Intrygował nas krótki filmik Barta Pogody z nową wersją popularnej wyliczanki: „łoś, łoś, Gosia Bela…”.

O co chodziło? O sielankowy klimat leniwego popołudnia skąpanego słońcem, o harmonię z naturą, o symbiozę między człowiekiem a fauną i florą. W video ubrania schodzą na drugi plan, ustępują naturze i wyjątkowym ujęciom.

Zwrot ku naturze oznacza troskę o środowisko.

To także zwrot ku najbardziej wymagającym klientom, którzy w modzie szukają jakości i ubrań, które można nosić dłużej niż jeden sezon. Ponadczasowe kroje, nienachalne wzory oraz uniwersalne nawiązanie do aktualnych trendów to właśnie kwintesencja kolekcji Re.Design, która dzisiaj trafia do wybranych sklepów stacjonarnych oraz do sklepu online marki Reserved.

Kolekcja powstała z przyjaznych środowisku materiałów: z bawełny organicznej, tencelu i „wegańskiego jedwabiu” – czyli cupro.

Talent: Malgosia Bela | Model Plus
Talent: Jean Chang | Milk Management
Director, DOP, Drone Operator: Bart Pogoda | Warsaw Creatives
Photographer: Wunsche&Samsel | SameSame
Stylist: Ewelina Gralak
Hair Artist: Naoki Komiya | Julian Watson Agency
Make Up Artist: Ciara O’Shea | Lga Management
Lector: Krystyna Czubówna
Music: Wojtek Urbański
Global Marketing Director/ Reserved: Monika Kapłan

Tekst: Malwa Wawrzynek
Zdjęcia: Reserved materiały prasowe / fot. Wunsche&Samsel

FASHION