Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Szukacie wyjątkowej biżuterii? Sprawdźcie te ręcznie robione cudeńka od polskiej marki SAVVY

Ręcznie robioną biżuterię SAVVY wyróżnia przede wszystkim wyjątkowe połączenie rzeźbiarskiego wykończenia i nietypowych form. To prawdziwe małe dzieła sztuki.
.get_the_title().

Aleksandra Górecka po ukończeniu studiów na Wydziale Rzeźby i Działań Przestrzennych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu zdecydowała się stworzyć własną markę biżuterii SAVVY. Aleksandra od początku chciała, aby jej biżuteria była unikatowa i wyróżniała się na tle innych, dlatego przy tworzeniu swoich małych dzieł sztuki stawia na łączenie elementów rzeźby z nietypowymi formami.

To właśnie ta rzeźbiarska obróbka, tak niecodzienna dla doskonałych wyrobów jubilerskich, sprawia, że marka SAVVY jest wyjątkowa.

W dodatku każdy element z kolekcji biżuterii od początku do końca jest ręcznie tworzony w Polsce.

zdjęcie: Malwina Wachulec

Biżuteria SAVVY z pozoru wyglądająca na niedoskonałą jest piękna w swojej prostocie, delikatności i minimalizmie. Sami zobaczcie!

źródło: savvy

Naszyjnik Noel o nieregularnej fakturze jest ręcznie rzeźbiony, dzięki czemu zachowuje swój oryginalny, rzeźbiarski charakter i jest piękny w swojej prostocie.

Ten jak i większość naszyjników, możecie zamówić w trzech wariantach wykonania: w mosiądzu, złoconym mosiądzu bądź srebrze, a na specjalne zamówienie SAVVY wykona wam go również w dowolnym kolorze złota, wystarczy dać im znać!

Oprócz naszyjników znajdziecie u niej również kolczyki, pierścionki oraz bardzo modne w tym sezonie sygnety, również dla panów. Występują z grawerem bądź w bardziej minimalistycznych i klasycznych formach. Naszym faworytem jest Sygnet Angle, bardzo prosty, a zarazem mający coś w sobie i pasujący na każdą okazję. Jak już go założycie nie będziecie chcieli go ściągnąć!

Jako, że marka stawia na różnorodność w swojej ofercie ma również bogatą kolekcję pierścionków zaręczynowych oraz obrączek ślubnych. Są minimalistyczne, zdobione kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, minerałami oraz szkłem. Wszystko zależy od was, na jak bardzo zdobioną formę się zdecydujecie. Wybór pierścionków jest na tyle duży, że z pewnością, któryś z nich nie pozwoli wam o sobie zapomnieć.

Niezależnie od stylu, w biżuterii SAVVY widoczna jest wyjątkowa unikatowość osiągnięta przez ręczne wykonanie oraz detale i to właśnie tą niepowtarzalność cenimy najbardziej.

Zdjęcia pochodzą z edytorialu: Le fruit du désir (owoc pożądania), a inspiracją było malarstwo barokowe, pożądanie, kobiecość i natura.
fotograf: Malwina Wachulec @malwina_wachulec, www.malwinawachulec.com
set design: Julia Sidorowicz @juliettsidorovich
asystent planu, modelka dłoni: Kinga Szocińska @kingaszocinska
www.pracownialadnie.com

Zdjęcie główne: Malwina Wachulec
Tekst: Marta Mankiewicz

FASHION