Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Co tam diament w czole. Ten raper wszczepił sobie złote łańcuchy zamiast włosów

Coraz trudniej wyróżnić się w tłumie. W końcu z dziabami na twarzy chodzą już nawet nastolatkowie. Raper Dan Sur postanowił wszczepić sobie chirurgicznie złote łańcuchy zamiast włosów, żeby zabłysnąć w muzycznym towarzystwie.
.get_the_title().

Raperom przychodzą do głowy niebywałe pomysły. Lil Uzi Vert na początku roku wszczepił sobie w czoło diament o wartości 24 milionów dolarów. Na swoim Twitterze deklarował, że zbierał na niego od 2017 roku – wtedy to po raz pierwszy zobaczył naturalny różowy diament.

Można to przebić? Można! Właśnie zrobił to gość, który wszczepił sobie w głowę złote łańcuchy.

Chcąc wyróżnić się w świecie muzyki, 23-letni meksykański raper reggaeton Dan Sur zdecydował się na chirurgiczne wszczepienie łańcuchów w skórę głowy.

Dzięki temu drastycznemu posunięciu Sur jest – jak mówi – 'pierwszym raperem w historii ludzkości, któremu wszczepiono złote włosy’.

W filmiku na TikToku Sur wytłumaczył swoim fanom, dlaczego zdecydował się zastąpić swoje włosy łańcuchami. – Prawda jest taka, że chciałem zrobić coś innego, ponieważ widzę, że wszyscy farbują włosy. Mam nadzieję, że nie wszyscy będą mnie teraz kopiować – mówi. Raper wyjaśnił też procedurę wszczepienia złotych łańcuchów. – Każdy z nich ma haczyk, który jest wszczepiony w moją głowę, a ten hak ma haczyki i wszystkie są wszczepione w czaszkę, pod skórą. Sami łapiemy się za głowę, widząc, co wyczyniają niektórzy raperzy. Ale i tak z niecierpliwością czekamy na to, kto przebije – najlepiej własną głową – te kuriozalne zabiegi.

Tekst: KS

SURPRISE