Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Powstała strona, która odpowiada na najważniejsze pytanie: ile papieru toaletowego potrzebujesz?

Pozostaje jeszcze do rozwiązania kwestia tego, czy papier toaletowy można mrozić i czy ma on datę ważności.
.get_the_title().

Chodzą słuchy, że producenci papieru toaletowego i mydła nie nadążają z liczeniem pieniędzy spływających na ich konto. Faktem jest, że właśnie te produkty zniknęły ze sklepowych półek w ekspresowym tempie, kiedy tylko pojawiły się pierwsze sugestie, że warto robić zapasy.

W internecie można znaleźć nagrania ze sklepów, gdzie odbyły się regularne bitwy o ostatnie dostępne rolki, a po wpisaniu w Google hasła „panic buying toilet paper” pojawia się 98 mln trafień.

Nie da się ukryć, że sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł, jak ją opanować.

Kilka dni temu powstała strona internetowa HowMuchToiletPaper.com. Nie znajdziecie na niej historii papieru toaletowego czy pomysłów na to, co można wyczarować z kartonowych rolek. Znajduje się tam za to kalkulator, dzięki któremu policzycie, na jak długo starczą wam poczynione zapasy.

Fot. Toni Berg/Facebook

Kalkulator działa naprawdę prosto: wystarczy podać ilość posiadanych rolek papieru toaletowego oraz średnią liczbę waszych wizyt w toalecie w ciągu dnia.

Et voila! Od razu wiadomo, czy odpowiednio się zaopatrzyliście, czy jednak, niestety, trzeba rozpocząć polowanie na dostawę papieru w sklepie albo zainteresować się alternatywnymi rozwiązaniami problemu.

HowMuchToiletPaper.com

Pochwalcie się, jak tam wasza sytuacja w kwestii papierów wartościowych.

Zdjęcie główne: serial „Przyjaciele”
Tekst: KD

SURPRISE