Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Apel dręczonego chłopca, który zobaczyły miliony. Wsparł go Snoop Dogg, dołączają inni celebryci

Chłopca wspierają Snoop Dogg, Katy Perry czy Chris Evans. Miejmy nadzieję, że jego apel przyczyni się do zakończenia prześladowania w szkołach.
.get_the_title().

W ubiegły piątek Keaton Jones z miejscowości Knoxville w stanie Tennessee zadzwonił do mamy i poprosił, aby odebrała go wcześniej ze szkoły.

Dręczony przez rówieśników chłopiec bał się zostać w szkole na lunch. W samochodzie opowiedział matce o swojej sytuacji, a ona nagrała jego zwierzenia.

Opisał, z czym musi stykać się każdego dnia – dzieci śmieją się z jego wyglądu, mówią mu, że nie ma żadnych przyjaciół czy wylewają na niego mleko podczas lunchu. – Tak z ciekawości – dlaczego mnie gnębią? Jaki jest tego sens? Dlaczego cieszy ich dręczenie niewinnych ludzi i wynajdywanie sposobów na uprzykrzenie im życia? To nie jest w porządku – mówi na nagraniu Keaton.

Matka chłopca umieściła wideo na Facebooku. W ciągu weekendu zostało ono obejrzane ponad 20 mln razy i viralowo rozprzestrzeniło się po sieci.

Apel chłopca został podany dalej przez wiele sławnych osób: Snoop Dogga, Katy Perry, Justina Biebera czy Chrisa Browna. Na tym się jednak nie skończyło. Głosy wsparcia dla gnębionego chłopca płyną z całego świata – na Twitterze powstał hashtag #IstandWithKeaton. W social mediach wspierają go także celebryci. Chris Evans i Mark Ruffalo zaprosili go na premierę nowych „Avengersów”, a futbolista Jarrett Guarantan zabrał Keatona w weekend na mecz i zamieścił wspólne zdjęcie na Twitterze.

You got a friend in me Lil bro! Hit me on dm and we can chat!!! Love you buddy!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Źródło: Bored Panda, The Independent, noizz.pl

SURPRISE