Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Plany na weekend? Custom Festival w Elektrowni Powiśle!

Lato się kończy, ale tegoroczny sezon eventowy dopiero się rozkręca! W najbliższy weekend w warszawskiej Elektrowni Powiśle odbędzie cię Custom Festival – wydarzenie, na którym za darmo spersonalizujecie swoje ubrania i dodatki.
.get_the_title().

Długo oczekiwane, oficjalne otwarcie Elektrowni Powiśle przypadło na maj tego roku – dość niemrawy czas spowodowany covidowym lockdownem. Wtedy też na własne oczy mogliśmy zobaczyć efekt jednej z najbardziej udanych rewitalizacji przestrzeni przemysłowych w Warszawie, o której więcej napiszemy już niebawem. Na każdym kroku można przekonać się o rodowodzie tego miejsca, które niegdyś zasilało energią połowę Warszawy. Podobne zadanie ma teraz, choć nie jest to generowanie energii elektrycznej z turbin. To miejsce tętni życiem i wypełnia niszę w tej części stolicy, będąc miejscem, którego tu dotychczas brakowało. Nie jest kolejną typową galerią handlową, ale wielofunkcyjną industrialną przestrzenią, która łączy strefę handlową, usługową, restauracyjną i eventową. Tak na przykład wyglądało organizowane tam tego lata kino letnie i pokaz filmów Millennium Docs Against Gravity. Eventy, warsztaty i festiwale sprawiają, że Powiśle znów jest dzielnicą, do której warto wpaść. A jesień zapowiada się naprawdę energetycznie.

Już w najbliższy weekend odbędzie się tam Custom Festival, czyli święto tych wszystkich, dla których standard to za mało.

Będziecie mieli możliwość spersonalizowania ubrań i akcesoriów z pomocą specjalistów w dziedzinie. I to całkiem za darmo! Converse, Levi’s, Hennessy, Weekday, Hypetalk, Butik Optique, newonce… Partnerzy wydarzenia zapewnią idealną atmosferę dla tworzenia wymarzonych customów.

Co będzie na was czekać podczas Custom Festival?

→ warsztaty w strefach partnerów: Levi’s – personalizacja plecaków, Converse – custom butów, Weekday – custom T-shirtów

→ pokazy BMX z ekipą Hypetalk

→ strefa flipperów

→ pokazy filmowe

→ chill na w specjalnie wydzielonej strefie i przy barze Hennessy

→ najlepsze jedzenie w Food Hall

→ live sety DJ-ów

→ last but not least… Silent Disco!

Wydarzenie będzie trwało dwa dni (11-12.09), a jego wypełniony po brzegi line-up zakończy impreza Silent Disco.

Custom Festival skupia się na kulturze streetowej, dlatego ten dwudniowy event odbywać się będzie przy akompaniamencie najlepszych polskich DJ-ów młodego pokolenia, takich jak Niko P czy Young Leosia. Na specjalnie przygotowanej rampie będzie ekipa Hypetalk. W strefie Converse będziecie mieli okazję spotkać warszawskich mistrzów customu – Sneaker Boyz (piątek) i Kamila Baksa, czyli jednego z czołowych polskich sneakerheadów.

Custom Festival to święto kultury streetowej, który promuje ponowne wykorzystywanie używanych ubrań, wpisując się w zrównoważony ekologicznie model konsumpcji.

Warto zauważyć, że Custom Festival to event, który oprócz oferowania nowych produktów zachęca do wykorzystywania starych rzeczy i nadawania im unikatowego charakteru. Customizowanie ubrań i dodatków jest nie tylko świetnym sposobem na pokazanie indywidualnego stylu, ale również okazją na wprowadzenie w życie bardziej eco-friendly nawyków.

To nie wszystko. Do jutra (10.09) na Instagramie Elektrowni możecie wziąć udział w konkursie. Zadanie nie należy do najtrudniejszych, a jest o co walczyć. Aż cztery osoby mają szansę na zdobycie wejściówek VIP na before party.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Elektrownia Powisle (@elektrownia_powisle)

Jeszcze jedna ważna informacja! Elektrownia Powiśle pozostaje otwarta dla miłośników customu nawet po zakończeniu eventu. W Taylor Shop Levi’s na stałe będzie możliwość spersonalizowania kurtki i jeansów. Natomiast w sklepie Weekday w ramach cotygodniowej akcji Zeitgeist tworzone są nowe projekty T-shirtów, które korespondują z najważniejszymi wydarzeniami w popkulturze.

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, aby mieć oko na wszystkie aktualizacje!

W skrócie:

Co? Custom Festival
Kiedy? piątek, 11.09.2020 (16:00-21:00) i sobota, 12.09.2020 (11:00-21:00)
Gdzie? Elektrownia Powiśle
Wstęp FREE

Zdjęcia: materiały prasowe Elektrownia Powiśle

TU I TERAZ