Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Szukacie izotoników ze świetnym składem? Sprawdźcie ofertę SUPERSONIC

Lato to czas, kiedy szczególnie warto zadbać o nawodnienie organizmu. Warto wtedy sięgnąć po napoje izotoniczne. Marka SUPERSONIC rozbudowuje swoją ofertę, wprowadzając pierwsze izotoniki z tak wyjątkowym składem.
.get_the_title().

Astronomiczne lato dopiero przed nami, ale termometry już teraz pokazują coraz więcej stopni. Słoneczna pogoda zachęca nie tylko do wypoczynku, ale także do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Niezwykle ważne jest wówczas odpowiednie nawodnienie. Marka SUPERSONIC Food dotychczas była znana na naszym rynku z pełnowartościowych i zrównoważonych posiłków w formie koktajli, o których pisaliśmy tutaj, a także napojów izotonicznych w proszku czy kawy i kakao z dodatkiem adaptogenów. Teraz jej oferta rozszerza się o produkt, który z pewnością przyda wam się nie tylko w czasie upałów. I tym razem nie musicie go rozrabiać z wodą.

Mowa o funkcjonalnych napojach izotonicznych ready to drink, które wyróżniają się świetnym składem. A to w segmencie izotoników wcale nie jest takie oczywiste.

Miniona dekada to czas, kiedy półki sklepowe uginały się od napojów bazujących na cukrze, które doprowadziły do otyłości, cukrzycy i wielu innych problemów zdrowotnych – opowiada Chris Kozak, dyrektor zarządzający i co-founder SUPERSONIC. – Sektor spożywczy powoli dostosowuje się do regulacji prawnych czy podatkowych oraz oczekiwań konsumentów, jednak na rynku izotoników wciąż dominują syntetyczne składy, które nie wnoszą istotnej zmiany.

Co innego izotoniki SUPERSONIC, które wyróżnia naturalna formuła, brak cukru (poza naturalnymi substancjami słodzącymi) i zero konserwantów.

Napoje izotoniczne SUPERSONIC dostępne są w dwóch wariantach. Pierwszy to SUPERSONIC Beauty Isotonic, który ma w składzie wodę kokosową, nazywaną naturalnym izotonikiem ze względu na zawartość elektrolitów i węglowodanów, oraz kwas hialuronowy i biotynę, które poprawiają kondycję włosów, paznokci i skóry. Z kolei ekstrakt z dzikiej róży, doskonałe źródło witaminy C, poprawia odporność i pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym. A do tego napój jest w apetycznym różowym kolorze – to zasługa naturalnego koncentratu z buraka. Druga propozycja to SUPERSONIC Performance Izotonic, stworzony na bazie roślinnych adaptogenów, takich jak popularny różeniec górski, który wspomaga siłę, poprawia funkcje poznawcze i działa antyoksydacyjnie, przeciwstresowy cytryniec chiński, a także energetyzująca guarana i korzeń maca, który nie tylko dodaje energii, ale i wspiera sprawność fizyczną. I w tym przypadku dodatkową zaletą napoju jest intensywny różowy kolor.

Oba izotoniki wzbogacone są dodatkowo o Yarrowia lipolytica – to nieaktywne drożdże należące do grupy Novel Food, które działają prebiotycznie i antyoksydacyjnie.

Nowe napoje mają smak 'watermelon’ i sprzedawane są w butelkach o pojemności 400 ml – znajdziecie je na stronie SUPERSONIC, a wkrótce także w sklepach. Nowe izotoniki SUPERSONIK to nie tylko optymalne nawodnienie, ale i naturalna formuła – sięgnijcie po nie nie tylko latem!

TU I TERAZ