Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Niezwykłe studio coworkingowe w Hollywood. Można się tam poczuć jak w ogrodzie

Teraz o pracy w Hollywood będą marzyć nie tylko aktorzy i twórcy filmowi, ale również osoby pracujące przy biurkach.
.get_the_title().

Niedawno przedstawialiśmy wam fajne i przykuwające uwagę przestrzenie coworkingowe z różnych polskich miast: Warszawy czy Wrocławia.

W naszym kraju rośnie popyt na takie miejsca do pracy. Ich właściciele i projektanci coraz częściej starają się, by nie tylko dało się tam spokojnie wykonywać swoje zadania, ale też nacieszyć oko ciekawym designersko wnętrzem.

Nie mielibyśmy jednak nic przeciwko, gdyby ktoś zainspirował się przy następnym polskim projekcie realizacją Second Home Hollywood.

HolLA wygląda jak połączenie biura z ogrodem. „To są po prostu piękne przestrzenie, stworzone z myślą o osobach pracujących samodzielnie lub w teamie. To coworking z duszą” – czytamy na stronie firmy.

I nie można się z tym nie zgodzić, biorąc pod uwagę fakt, że na dwóch akrach całkowitej przestrzeni tego miejsca znajduje się aż 6500 roślin, ulokowanych głównie w ogrodzie liczącym 50 tys. metrów kwadratowych.

„Piękno natury jest niezaprzeczalne. To jednak nie wszystko, co ma nam do zaoferowania: przebywanie w jej otoczeniu ma dobroczynny wpływ na nasz stan ducha.” – zauważa Second Home Hollywood – „Dlatego w swoim projekcie postawiliśmy na biofilię i roślinne klimaty. Przestrzenie, które dają poczucie przebywania wśród roślinności, działają wyciszająco na nasz system nerwowy i pobudzają kreatywność. W HolLA można więc częściej wpadać na lepszy pomysły!.”

Palmy i inne rośliny to jednak nie wszystko, co Second Home Hollywood ma do zaoferowania szukającym swojego biurka pracownikom. Biuro jest czynne przez całą dobą, ma dostęp do szybkiego internetu, parking, restaurację, bar i stołówkę.

Ponadto cyklicznie odbywają się tam wydarzenia edukacyjne i kulturalne, które sprzyjają networkingowi.

Autorem realizacji jest hiszpańska firma SelgasCano. Ceny wynajmu zależą od wykupionej opcji członkostwa i wahają się w granicach od 400 dolarów za tzw. hot desk po 2,5 tys. dolarów miesięcznie za prywatny pokój.

Jeśli więc macie możliwość pracy zdalnej i parę dodatkowych dolarów na koncie, to nie zapomnijcie przysłać nam pocztówki z Hollywood!

Źródło zdjęć: SecondHome.io
Tekst: KD

DESIGN